Ještě jedno zlato... Mladí kohouti ovládli "posezónní" turnaj v Jindřichově Hradci

24.04.2019 22:52, autor: Pavel Šácha

Naděje HC Tábor ročníku 2009 si počkaly na konec hokejové sezony až do uplynulého víkendu, kdy ji uzavřely účastí na turnaji Spring Cup v Jindřichově Hradci. A byla to pro ně zlatá tečka!

Ještě jedno zlato... Mladí kohouti ovládli "posezónní" turnaj v Jindřichově Hradci


Táborští kohouti prošli pěti turnajovými zápasy hranými na 2 x 15 minut bez porážky. Jedinou ztrátu jim přinesla až závěrečná remíza s pražskou Slavií, ta jim však v cestě za turnajovým triumfem vadit nemusela.
 „Klukům musíme poděkovat,“ nechal se slyšet vedoucí týmu Petr Susko. „Tři týdny už byli bez tréninku, přesto bojovali o každý kousek ledu a nakonec turnaj vyhráli,“ pochvaloval si.

VÝSLEDKY TÝMU HC TÁBOR: – Střelci Jindřichův Hradec 4:1 (branky HC Tábor Čaněk 3, Fabišík), – Slavoj Zbraslav 3:0 (Fabišík 2, Nguyen), – BK Havlíčkův Brod 1:0 (Nguyen), – Motor České Budějovice 3:1 (Nguyen 3), – Slavia Praha 1:1 (Fabišík).

Konečné pořadí turnaje Spring Cup: 1. HC Tábor 13 bodů, 2. Slavia Praha 10, 3. Motor České Budějovice 9, 4. BK Havlíčkův Brod 5, 5. Střelci Jindřichův Hradec 4, 6. Slavoj Zbraslav 1.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality