Ještě jedno zlato... Mladí kohouti ovládli "posezónní" turnaj v Jindřichově Hradci

24.04.2019 22:52, autor: Pavel Šácha

Naděje HC Tábor ročníku 2009 si počkaly na konec hokejové sezony až do uplynulého víkendu, kdy ji uzavřely účastí na turnaji Spring Cup v Jindřichově Hradci. A byla to pro ně zlatá tečka!

Ještě jedno zlato... Mladí kohouti ovládli "posezónní" turnaj v Jindřichově Hradci


Táborští kohouti prošli pěti turnajovými zápasy hranými na 2 x 15 minut bez porážky. Jedinou ztrátu jim přinesla až závěrečná remíza s pražskou Slavií, ta jim však v cestě za turnajovým triumfem vadit nemusela.
 „Klukům musíme poděkovat,“ nechal se slyšet vedoucí týmu Petr Susko. „Tři týdny už byli bez tréninku, přesto bojovali o každý kousek ledu a nakonec turnaj vyhráli,“ pochvaloval si.

VÝSLEDKY TÝMU HC TÁBOR: – Střelci Jindřichův Hradec 4:1 (branky HC Tábor Čaněk 3, Fabišík), – Slavoj Zbraslav 3:0 (Fabišík 2, Nguyen), – BK Havlíčkův Brod 1:0 (Nguyen), – Motor České Budějovice 3:1 (Nguyen 3), – Slavia Praha 1:1 (Fabišík).

Konečné pořadí turnaje Spring Cup: 1. HC Tábor 13 bodů, 2. Slavia Praha 10, 3. Motor České Budějovice 9, 4. BK Havlíčkův Brod 5, 5. Střelci Jindřichův Hradec 4, 6. Slavoj Zbraslav 1.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality