Hráči B-týmu míří do odvet, boj o osmičku odstartují sobotním střetnutím s Vajgarem

01.12.2017 01:18, autor: Pavel Šácha

B-mužstvo se v nepříliš obvyklém sobotním termínu představí táborským hokejovým příznivcům. Utkání s Vajgarem Jindřichův Hradec, které se hraje od 18 hodin, zahájí odvetný program základní části krajské ligy.

Hráči B-týmu míří do odvet, boj o osmičku odstartují sobotním střetnutím s Vajgarem


Oba soupeři rukují do druhé poloviny soutěže z pozic, které jim prozatím nezaručují start ve vyřazovacích bojích. Domácí hokejisté sídlí na průběžném 9. místě, celek Vajgaru je desátý a na své zítřejší hostitele ztrácí tři body.

První vzájemný zápas z úvodu tohoto ročníku dopadl lépe pro táborské Kohouty. Na jindřichohradeckém stadionu sice prohrávali po první třetině už 0:2, ale v průběhu prostřední periody dokázali vyrovnat a v 57. minutě rozhodl o jejich vítězství 3:2 zkušený vousáč David Hubáček.

V sobotu zkříží obě mužstva své hokejky znovu, tentokrát u Jordánu. Které z nich si přisvojí cennou bodovou kořist?                 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality