Hráči B-týmu míří do odvet, boj o osmičku odstartují sobotním střetnutím s Vajgarem

01.12.2017 01:18, autor: Pavel Šácha

B-mužstvo se v nepříliš obvyklém sobotním termínu představí táborským hokejovým příznivcům. Utkání s Vajgarem Jindřichův Hradec, které se hraje od 18 hodin, zahájí odvetný program základní části krajské ligy.

Hráči B-týmu míří do odvet, boj o osmičku odstartují sobotním střetnutím s Vajgarem


Oba soupeři rukují do druhé poloviny soutěže z pozic, které jim prozatím nezaručují start ve vyřazovacích bojích. Domácí hokejisté sídlí na průběžném 9. místě, celek Vajgaru je desátý a na své zítřejší hostitele ztrácí tři body.

První vzájemný zápas z úvodu tohoto ročníku dopadl lépe pro táborské Kohouty. Na jindřichohradeckém stadionu sice prohrávali po první třetině už 0:2, ale v průběhu prostřední periody dokázali vyrovnat a v 57. minutě rozhodl o jejich vítězství 3:2 zkušený vousáč David Hubáček.

V sobotu zkříží obě mužstva své hokejky znovu, tentokrát u Jordánu. Které z nich si přisvojí cennou bodovou kořist?                 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

 • Vítězné derby v hledáčku fotografky

  Po 11.12. |

  Snímky Hanky Grundové vrátí ještě jednou táborské hokejové fandy do víru úspěšného sobotního derby na píseckém ledě.

  Více...
 • Fotoohlédnutí za Pelhřimovem

  Pá 08.12. |

  Na web HC Tábor přibyla obsáhlá fotogalerie Hanky Grundové a Tomáše Danka. Mapuje průběh a atmosféru středečnho utkání HC Tábor proti Ledním Medvědům z Pelhřimova.  

  Více...
Starší aktuality