Hokejisty Tábora čeká první zápas sezony proti extraligistům z Mladé Boleslavi

23.05.2018 21:05, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté nastoupí už ve středu 30. května k prvnímu zápasu v nové sezoně. A hned na začátek přijmou pořádně ostrou výzvu: jejich soupeřem bude extraligový tým z Mladé Boleslavi.

Hokejisty Tábora čeká první zápas sezony proti extraligistům z Mladé Boleslavi


Brusle a hokejové výstroje ovšem zůstanou uložené ve skladu. Očekávaný duel se odehraje na fotbalovém trávníku táborské Svépomoci.

Za příjezdem extraligových hokejistů k Jordánu opět stojí trenér Vladimír Kýhos, který už v minulosti zavítal na stmelovací pobyt do Tábora s týmy brněnské Komety a třineckých Ocelářů. Tentokrát přiveze zkušený kouč do místa svého někdejšího působiště mladoboleslavský soubor, který převzal v průběhu minulého extraligového ročníku.

Zahajovací hvizd přátelského fotbalového střetnutí zazní na Svépomoci v 17 hodin. Přítomnost známých hokejistů v barvách soupeře a první sezónní příležitost vidět v akci domácí borce, to je ta nejlepší pozvánka pro sportovní příznivce z Tábora i okolí.      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

Starší aktuality