Extraligoví mladíci měli na dosah první domácí zisk, nakonec ale obrat nedotáhli

15.12.2016 02:04, autor: Pavel Šácha

Hokejoví mladší dorostenci Tábora odehráli v úterý zatím neslibnější extraligový zápas na domácím ledě. Na bodový zisk jim to ani tentokrát nestačilo, ale favorit z Mladé Boleslavi neměl do poslední chvíle nic jisté a nakonec rád přijal těsné vítězství 5:4. Už v pátek vstoupí Táborští na kolbiště nejvyšší znovu, to když si to namíří do haly brněnské Komety.

HC Tábor - BK Mladá Boleslav

4:5 (2:2. 2:3, 0:0)

Úterý, 13.12.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Petřík (Přívozník, Lang), Knobloch (Čech, Ledecký), Knobloch (Kovářík), Knobloch.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun- Hubata, Volčík, Černošek, Pavlát,Čížek, Slabý, Šedivý - Knobloch, Chocholoušek, Ledecký – Lang, Přívozník, Petřík - Barták, Čech, Kovářík - Berka.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Myslím si, že za bojovnost a nasazení jsme si bod zasloužili. Musíme ale hrát celé tři třetiny, a ne tu druhou vypustit. Dostali jsme v ní tři rychlé góly a už to zase vypadalo bledě. Pak se dvakrát během půl minuty prosadil dnes třígólový Knobloch a vrátil nás do zápasu. V poslední třetině jsme šance na vyrovnání měli, a navíc nám rozhodčí opět neuznal gól, který viděl celý stadion, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Boleslavi to tentokrát vůbec nešlo a je velká škoda, že jsme ji o body neobrali.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality