Druhé dějství brankářské Výzvy obstarali kohouti David Novák a Jaroslav Prchlík

16.04.2020 22:05, autor: Pavel Šácha

Současná tíživá situace spojená s pandemií koronaviru drží sportovce v ústraní jejich standardního režimu. S pozoruhodným zpestřením přípravy svých oveček přišel v minulých dnech trenér táborských hokejových brankářů Adam Petřík. Jeho atraktivní projekt nese souhrnný název Výzva od… a spojuje na dálku mladé strážce kohoutího brankoviště se známými gólmany.

Druhé dějství brankářské Výzvy obstarali kohouti David Novák a Jaroslav Prchlík

V rámci nově založené skupiny na WhatsAppu přijímají táborští brankáři výzvu od starších parťáků jednou do týdne. Svou zdravicí a zadáním úkolu už je oslovilo několik známých brankářů, jako například jednička extraligové Škody Plzeň Dominik Frodl, talentovaný táborský odchovanec a v současnosti jednička prvoligového Chomutova Dominik Pavlát či jeho stejně úspěšní soupeři ze druhé nejvyšší soutěže, jmenovitě jihlavský Jan Brož a havířovský Aleš Stezka. Svou výzvu zaslal gólmanské kohoutí partě také Jiří Patera, který má v zámoří slibně našlápnuto k budoucímu angažmá v NHL, a stranou pochopitelně nezůstali ani brankáři táborského druholigového týmu David Novák a Michal Novák.

Tentokrát nepřekročila Výzva od… hranice táborského klubu. Svou zdravici s úkolem a přáním šťastnějších dnů tentokrát zaslal strážce svatyně druholigového týmu HC Tábor David Novák. Pomyslnou rukavici zvedl další reprezentant úspěšné dorostenecké party z Tábora Jaroslav Prchlík. Jejich „duel“ ukazuje následující video.

David Novák vs. Jaroslav Prchlík

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality