Drtivá většina hráčů potvrdila svůj zájem pokračovat v Táboře i v příští sezoně, těší Miroslava Volenu

10.02.2021 06:39, autor: Pavel Šácha

Nedávné předčasné ukončení všech mistrovských soutěží s amatérským puncem mělo také pro táborský hokej velmi trpkou příchuť. Jediným pozitivem tohoto bolestného rozhodnutí je čas navíc, který kluby získaly pro práci na zabezpečení příští sezony. Platí to také pro druholigové mužstvo HC Tábor.

Drtivá většina hráčů potvrdila svůj zájem pokračovat v Táboře i v příští sezoně, těší Miroslava Volenu


Manažer Miroslav Volena už má za sebou první „vstupní“ rozhovory s hráči stávajícího kádru, ze kterých vyplynulo velmi příjemné zjištění. „Máme velkou radost z toho, že drtivá většina kluků potvrdila zájem s námi tady v Táboře i v příští sezoně,“ prohlásil spokojeně Miroslav Volena.

V otázce pokračování druholigové kariéry alespoň prozatím neřekli „ano“ pouze dosavadní kapitán týmu Radim Heřman a další forvard Adam Přibyl. Na dálku zatím táborští činovníci komunikují s brankářem Kristiánem Kolářem. Ten využil možnosti trénovat s extraligovým týmem „své“ Škody Plzeň, na jehož soupisce pro tuto sezonu stále figuruje. V západočeském klubu má aktuálně až do dubna podepsanou profesionální smlouvu. „O Kristiána máme pochopitelně velký zájem a samozřejmě s ním budeme později mluvit,“ potvrdil Miroslav Volena. Samotný mladý gólman se rovněž staví k pokračování v táborském dresu velmi příznivě.

Podle slov Miroslava Voleny se klub zaměří i na hledání potencionálních posil. Jak ale zdůraznil, předsezonní kádr oproti loňskému přípravnému období sleví ze své přílišné šíře.      

Další záležitosti týkající se druholigového „áčka“ včetně otázky trenérů přijdou na řadu v pondělí, kdy je na pořadu schůzka klubové správní rady.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality