Drtivá většina hráčů potvrdila svůj zájem pokračovat v Táboře i v příští sezoně, těší Miroslava Volenu

10.02.2021 06:39, autor: Pavel Šácha

Nedávné předčasné ukončení všech mistrovských soutěží s amatérským puncem mělo také pro táborský hokej velmi trpkou příchuť. Jediným pozitivem tohoto bolestného rozhodnutí je čas navíc, který kluby získaly pro práci na zabezpečení příští sezony. Platí to také pro druholigové mužstvo HC Tábor.

Drtivá většina hráčů potvrdila svůj zájem pokračovat v Táboře i v příští sezoně, těší Miroslava Volenu


Manažer Miroslav Volena už má za sebou první „vstupní“ rozhovory s hráči stávajícího kádru, ze kterých vyplynulo velmi příjemné zjištění. „Máme velkou radost z toho, že drtivá většina kluků potvrdila zájem s námi tady v Táboře i v příští sezoně,“ prohlásil spokojeně Miroslav Volena.

V otázce pokračování druholigové kariéry alespoň prozatím neřekli „ano“ pouze dosavadní kapitán týmu Radim Heřman a další forvard Adam Přibyl. Na dálku zatím táborští činovníci komunikují s brankářem Kristiánem Kolářem. Ten využil možnosti trénovat s extraligovým týmem „své“ Škody Plzeň, na jehož soupisce pro tuto sezonu stále figuruje. V západočeském klubu má aktuálně až do dubna podepsanou profesionální smlouvu. „O Kristiána máme pochopitelně velký zájem a samozřejmě s ním budeme později mluvit,“ potvrdil Miroslav Volena. Samotný mladý gólman se rovněž staví k pokračování v táborském dresu velmi příznivě.

Podle slov Miroslava Voleny se klub zaměří i na hledání potencionálních posil. Jak ale zdůraznil, předsezonní kádr oproti loňskému přípravnému období sleví ze své přílišné šíře.      

Další záležitosti týkající se druholigového „áčka“ včetně otázky trenérů přijdou na řadu v pondělí, kdy je na pořadu schůzka klubové správní rady.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

 • Oliver Šatný zapsal v Ústí první výhru

  St 27.01. |

  Sedmnáctiletý brankář Oliver Šatný, který hokejově vyrůstal v táborské hokejové líhni, má za sebou první dva zápasy v seniorské soutěži. Opora mladoboleslavské juniorky a člen kádru reprezentační „osmnáctky“ si ostré premiérové starty mezi muži připsal v dresu prvoligového Ústí nad Labem. V prvním z nich se musel navzdory kvalitnímu výkonu smířit s porážkou 1:2 na ledě Prostějova, ve středu už ale slavil výhru Slovanu s Benátkami nad Jizerou (5:4 po prodloužení). V tomto vítězném střetnutí o sobě dal výrazně vědět táborský odchovanec Jiří Severa, který jeden gól dal a u třech dalších si připsal asistenci.         

 • Jak dál s mládeží a nižšími soutěžemi?

  Čt 21.01. |

  Web www.hokej.cz přinesl tiskovou zprávu Českého hokeje týkající se případného dohrání mládežnických a nižších soutěží. Přečtěte si ji zde.

  Více...
 • Jakub Suchánek se stal kladenským Rytířem!

  Po 18.01. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek našel po odchodu z Českých Budějovic nové angažmá. Od pondělí se zařadil do družiny kladenských Rytířů, kteří se hodlají ve zbytku sezony Chance ligy porvat o návrat do nejvyšší soutěže. Pro šestatřicetiletého obránce není kladenská štace úplně neznámou záležitostí. Ve středočeském klubu se slavnou tradicí odehrál už v roce 2006 čtyři přípravná utkání.       

Starší aktuality