Dorostenecká extraligová družina začíná zostra, v pátek cestuje k prvnímu utkání

27.07.2020 23:53, autor: Pavel Šácha

Prvním výběrem HC Tábor, který se už o víkendu naplno ponořil do přípravy na nový mistrovský ročník, byl extraligový dorost.

Dorostenecká extraligová družina začíná zostra, v pátek cestuje k prvnímu utkání


Pod vedením osvědčeného trenérského triumvirátu Tomáš Matušík – René Skalický – Petr Bačo polyká tradičně bolavé první dávky na ledě 27 hráčů. Součástí prvních týdnů hokejové přípravy jsou samozřejmě i tréninkové jednotky na suchu. Vedle členů loňského kádru, kterému se podařilo uhájit pro Tábor nejvyšší soutěž i pro nadcházející ročník, se připravují na sezonu nováčci z loňské deváté třídy. Další mladí hokejisté jsou v táborském extraligovém týmu na testech z jiných klubů.

První příležitost zabojovat o místo v budoucí mistrovské sestavě budou mít hráči dorosteneckého celku už v pátek, kdy se vypraví k první zápasové prověrce do Třemošné. Domácí odvetu s třemošenským Meteorem odehrají kohouti ve čtvrtek 6. srpna od 14.45 hodin, a pak už budou směřovat své úsilí ke dvěma prestižním a kvalitním turnajům v Přerově, resp. v Jihlavě. Přerovský podnik se uskuteční o víkendu 8. – 9. srpna za účasti domácích Zubrů, Hvězdy Praha, Motoru České Budějovice a Poruby. Na Memoriál Jaroslava Pitnera do Jihlavy se Táborští vypraví jen o týden později a postupně se střetnou s týmy Warriors Brno, Dukly Jihlava, Č. Hamikovo Bratislava, Havlíčkova Brodu a Techniky Brno.   

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality