Dorostenci mají za sebou turnaj v Přerově, na úvod jim chyběly hlavně góly

06.08.2019 01:41, autor: Pavel Šácha

Dorostenecký výběr JHC Tábor si v přípravě na blížící se start extraligových bojů odškrtl první zápasová vystoupení. Po necelém týdnu tréninku se za herní průpravou vypravil na tradičně kvalitně obsazený turnaj do Přerova.

Dorostenci mají za sebou turnaj v Přerově, na úvod jim chyběly hlavně góly


Dvoudenní klání přinesla mladým kohoutům potřebné herní ostruhy, ale na druhé straně odkryla nejpalčivější problémy nově se rodící družiny. Tím naprosto zásadním byla především kvalita ofenzívy – ve čtyřech turnajových utkáních zaznamenali Táborští pouhých pět gólů.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá třetina byla do bodového ohodnocení zapsána jako samostatný duel.

ZÁPASY TÁBORSKÉHO TÝMU


HC Tábor – AZ Residomo Havířov 1:1, 0:3 (0:1 po náj.)

Branka Tábora: Cháb.

Motor České Budějovice – HC Tábor 3:0, 4:1 (prodl. 1:0)

Branka Tábora: 8. Ent (Čančura).

HC Tábor – HC RT Torax Poruba 0:1, 2:2 (prodl. 1:0)

Branky Tábora: Krch (Matašovský), 22. Vaněk (Cháb, Matašovský), Matašovský.

HC Zubr Přerov – HC Tábor 4:0, 0:0 (prodl. 3:1)

Branka Tábora: Vaněk (Cháb).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Motor České Budějovice 17 bodů, 2. AZ Residomo Havířov 15, 3. HC RT Torax Poruba 13, 4. HC Zubr Přerov 13, 5. HC Tábor 4 body.

Nejlepším hráčem týmu HC Tábor byl vyhlášen útočník Filip Cháb.

Další informace doplníme později...           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality