Dorostence čeká v extralize pořádná šichta, sezonu rozehrají na jihlavském ledě

03.07.2019 16:00, autor: Pavel Šácha

S novým pořádně propleteným a nemilosrdným systémem vyrukuje do nového ročníku extraliga dorostu, ve které nebude ani letos chybět mužstvo HC Tábor.

Dorostence čeká v extralize pořádná šichta, sezonu rozehrají na jihlavském ledě


Svěřenci trenérů Tomáše Matušíka, Reného Skalického a Petra Bača byli zařazeny do skupiny Střed. V ní se potkají s reprezentanty Havlíčkova Brodu, Jihlavy, Liberce, Techniky Brno, Slavie, Mladé Boleslavi, Hradce Králové, Pardubic a Českých Budějovic.

Do mistrovského kolotoče vyrukují mladí kohouti ve čtvrtek 12. září, a hned na úvod je čeká prestižní duel na ledě jihlavské Dukly. Domácím příznivcům se poprvé představí o dva dny později, tedy v sobotu 14. září, kdy hostí Dynamo Pardubice.

Systém soutěže podrobně rozebírá článek na hokej.cz pod odkazem:
https://www.hokej.cz/mladez/zapasy/53?matchList-view-displayAll=1&matchList-filter-season=2019&matchList-filter-competition=6513

Přípravu táborských mladíků rozebere kouč Tomáš Matušík v rozhovoru, který přineseme během následujících týdnů.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality