Dorostence čeká v extralize pořádná šichta, sezonu rozehrají na jihlavském ledě

03.07.2019 16:00, autor: Pavel Šácha

S novým pořádně propleteným a nemilosrdným systémem vyrukuje do nového ročníku extraliga dorostu, ve které nebude ani letos chybět mužstvo HC Tábor.

Dorostence čeká v extralize pořádná šichta, sezonu rozehrají na jihlavském ledě


Svěřenci trenérů Tomáše Matušíka, Reného Skalického a Petra Bača byli zařazeny do skupiny Střed. V ní se potkají s reprezentanty Havlíčkova Brodu, Jihlavy, Liberce, Techniky Brno, Slavie, Mladé Boleslavi, Hradce Králové, Pardubic a Českých Budějovic.

Do mistrovského kolotoče vyrukují mladí kohouti ve čtvrtek 12. září, a hned na úvod je čeká prestižní duel na ledě jihlavské Dukly. Domácím příznivcům se poprvé představí o dva dny později, tedy v sobotu 14. září, kdy hostí Dynamo Pardubice.

Systém soutěže podrobně rozebírá článek na hokej.cz pod odkazem:
https://www.hokej.cz/mladez/zapasy/53?matchList-view-displayAll=1&matchList-filter-season=2019&matchList-filter-competition=6513

Přípravu táborských mladíků rozebere kouč Tomáš Matušík v rozhovoru, který přineseme během následujících týdnů.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality