DOROST: Z prestižního derby na Motoru tentokrát extraligoví mladíci nic nevytěžili

19.12.2018 00:27, autor: Pavel Šácha

Hráči extraligového dorosteneckého výběru bojovali v sobotu o další nadstavbovou porci bodů v Českých Budějovicích. Ve třetím vzájemném měření sil s domácím Motorem museli tentokrát přijmout kapitulaci a nepodařila se jim ani honba za bonusovým čtvrtým bodem v nájezdech.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

3:2 (1:0, 2:0, 0:2 - nájezdy 1:0)

Sobota, 15.12.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 8. Cibulka, 24. Lukeš, 26. Lukeš (Marhoun), rozhodující nájezd Hála - 41. Cháb (Vaněk), 47. Vaněk (Matašovský, Cháb).

Rozhodčí: Němec – Karda, Bělohlav.   Vyloučení: 6:6   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:0   Střely: 42:42  

MOTOR Č. BUDĚJOVICE: Lidák (Heidinger) – Novák, Cibulka, Hail, Punda, Hromada – Hála, Lukeš, Korndörfer, Marhoun, Kašpar, Petrásek, Placek, Budík, Kudrnáč, Kovář, Dubský, Čančura, Sochor.

HC TÁBOR: Korytar (Šmelko) – Janda, Polák, Šťastný, Kofroň, Vylít – Nevšímal, Eremiáš, Kundrát, Cháb, Matašovský, Vaněk, Zátopek, Koreš, Bašta, Mareš.


René Skalický, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Po dvou utkáních, ve kterých jsme s Motorem bodovali, jsme tentokrát vyšli úplně naprázdno a všechny body zůstaly v Budějovicích. Nešli jsme tomu totiž vůbec naproti. Začali jsme velice ospale a pohodlně, a ani ve druhé třetině jsme se z letargie nezvedli a prohrávali už 0:3. V poslední třetině se kluci přeci jen vyburcovali k lepšímu výkonu, začali jsme soupeře tlačit a výsledkem toho bylo snížení na rozdíl jediného gólu. Na víc to ale nestačilo, hlavně vinou naší střelecké nemohoucnosti. Ze 42 střel jsme dali jen dva góly. Tento stav se nezlepšil ani v prodloužení, ve kterém jsme opět jeli sami na bránu, a následně v nájezdech, kdy jsme z osmi nájezdů dali jediný gól. Prohra za čtyři body nás samozřejmě hodně mrzí, v případě výhry jsme totiž mohli soupeři pomalu dýchat na záda. Takto nám ale zase odskočil na dvanáct bodů.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality