DOROST: Paráda! Táborští dobyli Budvar arénu a vezou si z prestižní bitvy výhru

11.09.2021 20:41, autor: Pavel Šácha

Dorost HC Tábor si ve druhém extraligovém kole dokonale spravil chuť po čtvrteční nešťastné porážce od Pardubic. Premiérová bodová výslužka náramně – ukořistili ji totiž v mimořádně prestižním derby s Motorem České Budějovice, navíc na jeho vlastním ledě!

DOROST: Paráda! Táborští dobyli Budvar arénu a vezou si z prestižní bitvy výhru

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

4:5 (1:1, 2:2, 1:2)

Sobota, 11.9.2021 16:45 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 20. Drančák (Humeník), 29. Kretschmer (Vachun, Strnad), 33. Šimon (Humeník), 58. Drančák (Váňa) - 12. Šindelář (Ondřej, Kofroň), 25. Seidl (Šindelář), 31. Pospíchal (Eremiáš), 46. Seidl, 54. Dušek (Ondřej)

Rozhodčí: Kosnar - Rubáš, Sýkora.   Vyloučení: 5:3   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 4:5  

MOTOR Č. BUDĚJOVICE: Cinka (Kurz) – Kubík, Willmann, Váňa, Vachun, Schmidtmayer, Fábera, Gregořek – Hohenberger, Aulický, Kotalík, Lakomý, Řimnáč, Šimon, Strnad, Humeník, Kretschmer, Drančák.

HC TÁBOR: Tesař (Maňas) – Bůžek, Shaklein, Bouška, Šťastný, Cícha, Ondřej, Šíma – Šindelář, Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Seidl, Vlček, Pospíchal, Eremiáš.

TOMÁŠ MATUŠÍK, trenér dorostu HC Tábor:

„Do Budějovic jsme odjížděli tak trochu s malou dušičkou; uvědomovali jsme si, že kdybychom po té nešťastné porážce s Pardubicemi minimálně nebodovali, mohla by na nás padnout nějaká deka. Je skvělé, že jsme to nakonec zvládli, nicméně zápas měl tři části. V první třetině jsme hráli opravdu špatně, skoro bych řekl, že to byl náš nejhorší výkon včetně přípravy. Nebyl tam pohyb ani emoce, a že to bylo po první třetině 1:1, bylo zásluhou Tesaře v brance. Ve druhé části už jsme hru vyrovnali a dali dva krásné góly, ale bohužel jsme dva i dostali. Ve třetí třetině už jsme hlavně díky pohybu dominovali. Nejdřív jsme trefili tyč a pak už jsme soupeři odskočili na dva góly. Domácí potom nějaké střely měli, ale do ničeho vážnějšího už jsme je v podstatě nepustili. Minutu a patnáct vteřin před koncem jsme sice dostali gól, což bylo nepříjemné, ale soupeř už tam pak nic neměl. My jsme naopak třikrát minuli prázdnou branku jen o pár centimetrů. Máme samozřejmě radost, ale teď už zase začneme fárat a připravíme se na další zápasy.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
 • David Novák se připravuje s Pískem

  Čt 17.06. |

  Táborský gólman David Novák může strávit nadcházející druholigový ročník v barvách píseckých Králů. V minulých dnech se zapojil do přípravy týmu od Otavy, kterou má ve své režii trenér Luboš Rob. O jeho případném přesunu do Písku či setrvání v Táboře se rozhodne v příštích týdnech. 

 • Podcast s Lukáše Endálem na hokej.cz

  Po 14.06. |

  Server hokej.cz zveřejnil povídání s Lukášem Endálem, zkušenou novou posilou druholigových kohoutů. 

  Více...
Starší aktuality