DOROST: Jihlavská Dukla byla ve čtvrteční dohrávce nad síly táborské družiny

07.10.2021 20:12, autor: Pavel Šácha

Táborští dorostenci ve čtvrtek splatili dluh extraligovému zápasovému programu a v dohrávce pátého kola přivítali na domácím ledě jihlavskou Duklu. Favorit z Horácka v utkání nepřipustil žádné komplikace a odvezl si od Jordánu hladké vítězství v poměru 7:1.

HC Tábor - HC Dukla Jihlava

1:7 (0:3, 1:3, 0:1)

Čtvrtek, 7.10.2021 17:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 23. Cícha (Eremiáš) - 6. Veselský (Klapica), 10. Jeletz (Chlubna, Modl), 13. Peš (Vojáček), 22. Peš (Vojáček, Kudrna), 31. Veselský (Vandas), 34. Veselský (Vandas), 57. Veselský (Klapica).

Rozhodčí: Jílek - Kubíček, Tuháček.   Vyloučení: 6:3   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:4, 1:4, 1:7   Střely: 23:37   Diváci: 75

HC TÁBOR: Tesař (34. Maňas) – Bůžek, Shaklein, Bouška, Šťastný, Cícha, Ondřej, Šíma – Šindelář, Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Klatovský, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok.

HC DUKLA JIHLAVA: Černý (Sigmund) – Vandas, Löffler, Topol, Hamřík, Jeletz, Ošmera – Veselský, Coufal, Klapica, Vojáček, Peš, Kudrna, Modl, Jungwirth, Váňa, Chlubna.


TOMÁŠ MATUŠÍK, trenér dorostu HC Tábor:

„Prohráli jsme s podle mě nejlepším mužstvem v dorostenecké extralize. Jihlava hraje skutečně krásný hokej a my za ní ve všem zaostávali. Nemůžu říct, že bychom se nesnažili nebo že by se někomu nechtělo, ale spíš mě mrzí, že jsme byli chvilkami hrozně bázliví. Ano, tak ten zápas prohrajeme, ale ať se nebojíme hrát a na soupeře si něco zkusíme… To tam bohužel chybělo, i když jsme o tom s klukama mluvili. Ve druhé třetině se to mírně zlepšilo, ale když máme vystřelit, nahráváme, a naopak. Ta deka už na nás prostě padla, ale je před námi ještě hodně zápasů. Nikdo nám nepomůže, to můžeme jen my sami. Jednoduché to samozřejmě není, ale budeme se prát.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR S TOMÁŠEM MATUŠÍKEM

  Pá 15.10. |

  Web hokej,cz přinesl rozhovor s trenérem táborského dorostu Tomášem Matušíkem na téma dosavadního účinkování jeho týmu v letošním ročníku extraligy.

  Více...
 • Jiří Severa míří do Havířova

  Čt 07.10. |

  Táborák Jiří Severa mění v rámci Chance ligy dres. Po více než čtyřech sezonách poctivých a kvalitních služeb pro Slovan ústí nad Labem se pětadvacetiletý útočník dohodl na spolupráci s Havířovem, kam odchází na hostování. Držme mu palce, ať je to povedené angažmá.

 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
Starší aktuality