DOROST: Favorit z Mladé Boleslavi o body nepřišel, debakl ale Táborští neschytali

11.10.2019 23:32, autor: Pavel Šácha

Dorostenci HC Tábor narazili ve čtvrtečním extraligovém duelu na mužstvo z Mladé Boleslavi. Favorizovaný soupeř přivezl k Jordánu i dva extáborské hráče, brankáře Olivera Šatného a obránce Karla Křepelku. Domácí celek inkasoval už na konci 2. minuty utkání a vypadalo to, že tím otevřel třetímu týmu tabulky cestu k vysokému vítězství. To se ale nekonalo. Kohouti sice byli pod trvalým a místy i výrazným tlakem soupeře, aniž by sami byli pro jeho branku nebezpeční, ale díky urputné obraně a především skvělému Korytarovi v brance se drželi na dohled. V poslední části hry si jim dokonce podařilo snížit na 1:3, ale u tohoto výsledku už zůstalo.

HC Tábor - BK Mladá Boleslav

1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Čtvrtek, 10.10.2019 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 55. Eremiáš (Matašovský, Suchan) - 2. Plíšek (Křepelka), 25. Půček, 36. Plíšek (Hrouda).

Rozhodčí: Kostourek - Hynek, Juránek.   Vyloučení: 6:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:1  

HC TÁBOR: Korytar – Kofroň st., Herda, Šťastný, Bečvařík, Kohout, Adamec, Janda – Cháb, Eremiáš, Šimák – Souš, Matašovský, Suchan – Čančura, Kofroň ml., Krch.

René Skalický, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Mladé Boleslavi se šesti reprezentanty v sestavě jsme dlouho drželi na dostřel. Odehráli jsme zápas velice dobře po taktické stránce, zvláště v oslabeních, a hlavně díky opět famóznímu Kubovi Korytarovi v bráně. Bohužel jsme si zase dali dva góly vlastně sami a soupeři je nabídli jako na podnose. V útoku nám to navíc vůbec nejde; chybí nám ta hladovost po gólu. Na útočných systémech neustále pracujeme, ale v zápase se nám to neobjevuje. Bez čtyř zraněných hráčů základní sestavy proti našlapané Boleslavi se přesto nemáme za co stydět.“

 V sobotu od 12.15 hodin hrají táborští dorostenci znovu doma. Tentokrát přivítají mužstvo jihlavské Dukly.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality