DOROST B: Po přídělu na Motoru si B-tým Tábora poradil se soupeřem od Jizery

27.11.2018 23:45, autor: Pavel Šácha

Záložní tým táborského dorostu nastoupili o víkendu v nadstavbě regionální ligy ke dvěma zápasům. V pátek si přivezl hladkou porážku 0:8 z ledu českobudějovického Motoru, o dva dny později si ale spravil chuť a zapsal si do sezónních statistik vítězství 4:2 nad Benátkami nad Jizerou.

Motor České Budějovice B – HC Tábor 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

Sestava táborského týmu: Havel – Šturma, Klípa, Koutenský, Dohnal, Sedlačík, Kolací, Svoboda, Ent, Makovec, Kovaříček, Petrásek, Vavřík, Cícha, Kofroň, Eichler, Řehoř, Koťa.

 Páteční duel na ledě Motoru byl od úvodních minut v režii domácího mužstva a Táborským se tentokrát opravdu nedařilo. „Kluci jakoby se vrátili z pochodového cvičení. Nešlo nám vůbec nic, bruslením počínaje a přihrávkami konče. Teprve ve třetí třetině jsme se částečně vrátili do hry. Pochválit mohu jen gólmana, který nás uchránil od ještě horšího výsledku,“ poznamenal po utkání vedoucí mužstva Martin Makovec.

HC Tábor – HC Benátky nad Jizerou 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky Tábora: Mareš, Sedlačík (Svoboda), Dohnal (Sedlačík), Kolací (Řehoř).
Sestava táborského týmu: Havel – Šturma, Klípa, Koutenský, Dohnal, Sedlačík, Kolací, Svoboda, Mareš, Makovec, Kovaříček, Petrásek, Vavřík, Kofroň, Řehoř, Koťa.

Trenér vítězného celku David Šošovica sáhl ve svém hodnocení pro pochvalná slova: „V neděli kluci nastoupili do zápasu o poznání lépe než v pátek. Od první minuty jsme se přitom museli přizpůsobit důrazné soupeřově hře. První gól Kuby Mareše nás vyburcoval k lepšímu výkonu. Ve druhé třetině jsme přidali ještě další dva góly a vítězství jsme si už nenechali vzít, přestože se nám v něm soupeř snažil všemožným způsobem hry zabránit. Klukům patří dík za skvělou týmovou práci,“ uvedl kouč dorostu HC Tábor B.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ondřej Kachyňa hostuje v Havířově

  Pá 07.12. |

  Obránce Ondřej Kachyňa odchází z Motoru České Budějovice na měsíční hostování do klubu AZ Residomo Havířov. Pokud by měl Havířov zájem, může být navíc hostování prodlouženo do konce ledna 2019. Táborskému týmu, kde dostával výrazný prostor ve všech herních situacích, tak mladý bek  dohledné době nepomůže.

 • Neúspěšný vstup do nadstavby

  Čt 06.12. |

  Extraligoví dorostenci HC Tábor otevřeli nadstavbové boje v nejvyšší soutěži porážkou 3:8 v Mladé Boleslavi. Následně se jim nepodařilo získat ani bonusový bod z nájezdů. Dvě branky poražených kohoutů obstaral Kundrát, zbylý zásah si připsal Vaněk. Už v sobotu od 14.30 hodin hostí táborští mladíci Duklu Jihlava. 

  Více...
 • Čertovský rej na fotkách

  Po 03.12. |

  V sekci Fotogalerie najdete snímky z letošního Čertovského reje na zimním stadionu.

  Více...
 • Dorost prohrál v Pardubicích 2:10

  So 24.11. |

  Tábortí extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na východě Čech druhým Pardubicím vysoko 2:9. Záhy neuspěli ani v samostatných nájezdech. Branky poražených Jihočechů zaznamenali Suchan a Kundrát. 

 • Fotogalerie z Pelhřimova

  Čt 22.11. |

  Za vítězným zápasem v Pelhřimově se můžete ohlédnout prostřednictvím bohaté nabídky snímků Tomáše Danka a Hanky Grundové.

  Více...
Starší aktuality