DOROST B: Po přídělu na Motoru si B-tým Tábora poradil se soupeřem od Jizery

27.11.2018 23:45, autor: Pavel Šácha

Záložní tým táborského dorostu nastoupili o víkendu v nadstavbě regionální ligy ke dvěma zápasům. V pátek si přivezl hladkou porážku 0:8 z ledu českobudějovického Motoru, o dva dny později si ale spravil chuť a zapsal si do sezónních statistik vítězství 4:2 nad Benátkami nad Jizerou.

Motor České Budějovice B – HC Tábor 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

Sestava táborského týmu: Havel – Šturma, Klípa, Koutenský, Dohnal, Sedlačík, Kolací, Svoboda, Ent, Makovec, Kovaříček, Petrásek, Vavřík, Cícha, Kofroň, Eichler, Řehoř, Koťa.

 Páteční duel na ledě Motoru byl od úvodních minut v režii domácího mužstva a Táborským se tentokrát opravdu nedařilo. „Kluci jakoby se vrátili z pochodového cvičení. Nešlo nám vůbec nic, bruslením počínaje a přihrávkami konče. Teprve ve třetí třetině jsme se částečně vrátili do hry. Pochválit mohu jen gólmana, který nás uchránil od ještě horšího výsledku,“ poznamenal po utkání vedoucí mužstva Martin Makovec.

HC Tábor – HC Benátky nad Jizerou 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky Tábora: Mareš, Sedlačík (Svoboda), Dohnal (Sedlačík), Kolací (Řehoř).
Sestava táborského týmu: Havel – Šturma, Klípa, Koutenský, Dohnal, Sedlačík, Kolací, Svoboda, Mareš, Makovec, Kovaříček, Petrásek, Vavřík, Kofroň, Řehoř, Koťa.

Trenér vítězného celku David Šošovica sáhl ve svém hodnocení pro pochvalná slova: „V neděli kluci nastoupili do zápasu o poznání lépe než v pátek. Od první minuty jsme se přitom museli přizpůsobit důrazné soupeřově hře. První gól Kuby Mareše nás vyburcoval k lepšímu výkonu. Ve druhé třetině jsme přidali ještě další dva góly a vítězství jsme si už nenechali vzít, přestože se nám v něm soupeř snažil všemožným způsobem hry zabránit. Klukům patří dík za skvělou týmovou práci,“ uvedl kouč dorostu HC Tábor B.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

Starší aktuality