Do Tábora přijedou silné Řisuty

01.10.2013 21:36, autor: Jiří Jelínek

HC Tábor - HC Řisuty

9:2 (4:0, 1:0, 4:2)

Středa, 2.10.2013 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 1. Mařík (Havran), 5. Kellner (Krätzer), 9. Kolomý (Mařík), 11. Sladký (Klíma, Kanov), 28. Kellner (Heršálek), 46. Hájek (Kolomý, Seidl), 51. Seidl (Kanov), 53. Hájek (Sladký), 55. Kellner (Heršálek, Krätzer) - 43. Hlusička (Bílek, Záleský), 52. Vyšín (Tomáš, Pípal)

Rozhodčí: Battěk - Žemlička, Nepomucký   Vyloučení: 13:13 navíc 10min OT Klíma (TA)   Využití: 4:1   Góly v oslabení: 1:0   Průběžné skóre: 5:0, 5:1, 7:1, 7:2, 9:2   Diváci: 554

HC TÁBOR: Panec (Klestil) - Havran, Černý, Hlaveš, Kanov "A", Heršálek "C", Klíma, Liška - Krätzer, Kolomý, Kellner - Hájek, Sladký, Seidl - Mařík, Pechánek R., Šimák

HC ŘISUTY: Knap (55. Štěpánek) - Kašák "A", Slánský, Sedláček, Babický, Bílek, David, Tomáš - Kos "A", Landa, Náprstek - Vlček, Kraus "C", Záleský - Krpata, Hlusička, Vodička - Pípal, Vyšín, Butor, Véber

Preview

Již zítra na led táborských kohoutů dorazí neoblíbený soupeř HC Řisuty. Táborité se Středočechy odehráli loňské finále druhé ligy – západ. Které nakonec urvali pro sebe poměrem 3:1. Tábor tehdy vyhrál první dvě utkání a mohl sérii definitivně získat ve svůj prospěch v domácím prostředí. Jenže oné třetí klání vyhráli buldoci v prodloužení a tak došlo až na čtvrtý zápas hraný na Kladně.  To rozhodl až v posledních minutách Roman Šulčík a poslal Jihočechy do baráže o první ligu.

I letos budou Středočeši velice silní, v přípravných utkáních se jim dařilo nadmíru. V šesti přípravných utkáních se střetli s druholigovými soupeři a všechny porazili. V lize sice v prvním kole prohráli na ledě nováčka Vrchlabí, ale poté sťali hlavu děčínským medvědům a v posledním kole nadělili devítku západočeským Klatovům.

V kádru Řisut, vesničky nedaleko Kladna, se odehrálo poměrně velké množství změn. Brankáře Jana Dlouhého, který odešel do Ústí nad Labem, nahradil exmilevský Lukáš Knap. Celkem odešlo 7 hráčů základního kádru, včetně Jiřího Scherzla, Tomáše Hudíčka, Romana Čermáka, či Petra Fialy. Náhrady jsou převážně z kladenské juniorky, či PZ Kladno. Nejzajímavější posilou je pravděpodobně Šimon Náprstek z prvoligových Litoměřic.
V týmu, který hraje svá utkání na stadionu ve slaném, však stále zůstali podobná esa jako Jakub Kraus, Matěj Kos, Tomáš Landa nebo Martin Kaššák. 

Zítřejší utkání startuje v 18:00 na táborském zimním stadionu. Zároveň se také otevře internetový klubový e-shop a ve zpravodaji naleznete další pokračování soutěží. 

 

 

 3.  Umístění  6.
 8  Počet bodů  6
 16:11  Skóre  19:15
2 Počet výher 2
1 Počet proher 1
4:0, 5:4, 3:4p, 3:1 Poslední vzájemná utkání 0:4, 4:5, 4:3p, 1:3
 7:3 (Klášterec n.O.)  Nejvyšší výhra 9:4 (Klatovy)
 1:3 (Kobra)  Nejvyšší prohra 3:5 (Vrchlabí)
700 Divácký průměr doma 110
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality