Další nová tvář pro táborskou defenzívu: do přípravy se zapojil obránce Jan Radoš

09.06.2019 23:36, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté přivítali v přípravě na druhou ligu další novou tvář. Ještě do tréninků na suchu se v tomto týdnu připojil obránce Jan Radoš.

Další nová tvář pro táborskou defenzívu: do přípravy se zapojil obránce Jan Radoš


Jedenadvacetiletý bek strávil mládežnická léta v barvách Českých Budějovic a Písku. Z juniorky Motoru se před sezonou 2017 – 2018 přesunul do kádru David servisu České Budějovice, kterému odváděl ve dvou uplynulých sezonách třetí nejvyšší soutěže velmi cenné služby.

Jan Radoš je po Václavu Beranovi a Dominiku Havelkovi třetí plánovanou posilou zadních řad kohoutů. V příštích dnech a týdnech zacílí proud finálních jednání HC Tábor s potencionálními novici v kádru na ofenzivní linii.

Jan Radoš:
https://www.hokej.cz/hrac/16884/career?stats-section=all

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality