Další nová tvář pro táborskou defenzívu: do přípravy se zapojil obránce Jan Radoš

09.06.2019 23:36, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté přivítali v přípravě na druhou ligu další novou tvář. Ještě do tréninků na suchu se v tomto týdnu připojil obránce Jan Radoš.

Další nová tvář pro táborskou defenzívu: do přípravy se zapojil obránce Jan Radoš


Jedenadvacetiletý bek strávil mládežnická léta v barvách Českých Budějovic a Písku. Z juniorky Motoru se před sezonou 2017 – 2018 přesunul do kádru David servisu České Budějovice, kterému odváděl ve dvou uplynulých sezonách třetí nejvyšší soutěže velmi cenné služby.

Jan Radoš je po Václavu Beranovi a Dominiku Havelkovi třetí plánovanou posilou zadních řad kohoutů. V příštích dnech a týdnech zacílí proud finálních jednání HC Tábor s potencionálními novici v kádru na ofenzivní linii.

Jan Radoš:
https://www.hokej.cz/hrac/16884/career?stats-section=all

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality