Činovníci táborského HC se chopili Štafety, která pomáhá a zajeli do nemocnice

11.12.2020 17:50, autor: Pavel Šácha

Jak už jsme informovali, klub HC Tábor převzal v tomto týdnu pomyslný štafetový kolík v projektu, který má za cíl podpořit zdravotníky z táborské nemocnice při jejich aktuálně velmi náročné a neúnavné práci s pacienty hospitalizovanými s onemocněním Covid-19. Akci Štafeta, která pomáhá odstartoval generální partner táborského hokejového klubu, společnost C-Energy Planá s.r.o. a táborský klub je čtvrtým subjektem, který se do ní zapojil.

Činovníci táborského HC se chopili Štafety, která pomáhá a zajeli do nemocnice


V polovině tohoto pracovního týdne doručili činovníci HC Tábor, jmenovitě ředitel klubu Miroslav Smetana a manažer Miroslav Volena, na infekční oddělení Nemocnice Tábor krabice s občerstvením. To má personálu oddělení zpříjemnit jeho pracovní den a ušetřit mu čas při jeho krátkých chvílích odpočinku.
 „Vnímáme to jako určitou formu poděkování těm, kteří v dnešní složité době stojí v první linii a věnují všechny své síly tomu, aby zajistili pacientům potřebnou péči. Mají náš obdiv,“ nechal se slyšet Miroslav Volena.
 „Je milé, že nás někdo takhle podpoří. Času opravdu nemáme hodně a práce přibývá, takže to samozřejmě vítáme a máme radost, že na nás někdo myslí,“ podotkla Tereza Kukačová, zdravotní sestra z infekčního oddělení Nemocnice Tábor.     

            

          

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek v Motoru skončil

  Čt 14.01. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek skončil své angažmá v extraligovém Motoru. Důvodem je nereflektování rapidního snížení platu, se kterým přišel českobudějovický klub. V současnosti už má šestatřicetiletý poctivý bek jasno o svém novém angažmá, vše bude ale odtajněno až v úvodu následujícího týdne.     

 • Jak to vypadá s II. ligou?

  Čt 31.12. |

  O aktuální situaci v případě dohrání či nedohrání letošního ročníku druhé ligy hovoří na webu www.hokej.cz Antonín Vansa z Českého hokeje.

   

   

  Více...
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

 • Vrátí se jméno Svejkovský do NHL?

  Út 03.11. |

  Mílový krok k zářivé budoucnosti v nejslavnější hokejové soutěži světa udělal v uplynulých týdnech Lukáš Svejkovský, syn táborského odchovance Jaroslava Svejkovského. Osmnáctiletého talentovaného útočníka, který se narodil ve Spojených státech a má dvojí občanství, si ve čtvrtém kole nedávného draftu vybral ze 108. pozice tým Pittsburgh Penguins. Jméno Svejkovský tak brzy může opět přibýt na mapu NHL. Jeho otec Jaroslav Svejkovský v ní odehrál 113 utkání a spolu s dalším Táborákem Radkem Dvořákem byl jedním ze třinácti Čechů, kterým se podařilo dát čtyři góly v jednom utkání (za Washington v Buffalu v roce 1997). Dalšímu rozkvětu jeho slibné kariéry zabránil surový faul protihráče, po kterém už se "Yogi" na led v roli hráče nevrátil.           

 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
Starší aktuality