Chcete vidět extraligový duel Sparta Praha vs. Dukla Jihlava z míst V.I.P.? Máte šanci!

16.11.2017 10:50, autor: Pavel Šácha

Už jen jediný den mají táborští hokejoví fandové na to, aby se zapojili do klubové soutěže o vstupenky na extraligu. A pozor - ve hře jsou čtyři vstupenky do V.I.P. prostor na atraktivní duel Sparta Praha - Dukla Jihlava, ve kterém se kromě jiných představí také táborský odchovanec Jakub Suchánek!

Úkolem soutěžících je vybrat vybrat nejlepšího hráče HC Tábor za první čtvrtinu základní části druhé ligy, tedy za prvních devět utkání. 
 Svůj tip zašlete formou SMS na telefonní číslo 731 582 187 ve tvaru: Jméno Příjmení (Jan Koukal), a to nejpozději do 17. listopadu 2017.

Všichni soutěžící, kteří uhádnou jméno hráče s nejvyšším počtem hlasů, budou zařazeni do slosování o zmiňované vstupenky. Díky nim budou moci zhlédnout již zmiňovaný extraligový souboj Sparta Praha – Dukla Jihlava, který se hraje v hlavním městě v neděli 3. prosince od 15 hodin.
 Samotný hokejista s nejvyšším počtem hlasů si převezme cenu za nejlepšího hráče první čtvrtiny základní části.

            

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • GRATULUJEME!

  Čt 16.11. |

  Právě dnes - 16. listopadu - slaví 33. narozeniny táborský odchovanec ve službách extraligové Dukly Jihlava Jakub Suchánek. Přejeme mu touto cestou hodně zdraví, spokojenosti a hokejových úspěchů. Stejně tak dnes sfouknou svíčky na narozeninovém dortu dva mladí hráči HC Tábor: David Boháč slaví 9 let, Michal Mužík 11 let. Rovněž k nim směřuje gratulace.  

 • Bohatá galerie z duelu Tábor - Klatovy

  Pá 10.11. |

  Středeční předehrávaný duel mezi táborským týmem a soupeřem z Klatov (7:3) přinesl mnoho zajímavých okamžiků. Většina z nich se k vám nyní vrací prostřednictvím bohaté nabídky snímků Tomáše Danka a Hanky Grundové, a to z ledové plochy i z hlediště. 

  Více...
 • Jiří Severa opět v modro-bílém!

  Ne 05.11. |

  Ve středečním utkání proti mužstvu z Klatov by se měl v táborském dresu představit odchovanec klubu Jiří Severa. Vytáhlý forvard, jenž si v létě vydobyl smlouvu v prvoligovém Ústí nad Labem, využije při pauze druhé nejvyšší soutěže vyřízený střídavý start do mateřského klubu. 

 • Sobotní krajské derby v obrazech

  Ne 29.10. |

  Vítězné střetnutí táborského mužstva s píseckým sousedem mapuje příliv snímků Hanky Grundové a Tomáše Danka.

  Více...
 • Fotogalerie z Pelhřimova

  Čt 26.10. |

  Před fotoaparáty Hanky Grundové
  a Tomáše Danka se neukryl ani průběh nevydařeného středečního vystoupení Kohoutů na ledě Pelhřimova. 

  Více...
Starší aktuality