Béčko dorostu zahájilo ligovou nadstavbu, po porážce od Motoru dobylo Beroun

05.11.2019 23:58, autor: Pavel Šácha

Veselské B-mužstvo dorostu HC Tábor vstoupilo o uplynulém víkendu dvěma zápas do nadstavbových ligových bojů. Na úvod této části soutěže se jeho hráči museli sklonit před zálohou českobudějovického Motoru, jen o den později už se ale radovali z vítězství na ledě Berouna.

HC Tábor B/Veselí – Motor České Budějovice 1:7 (0:5, 0:1, 1:1)

Branka: Dohnal (Kovaříček).
Sestava HC Tábor B/Veselí: Havel (Sviták) - Klípa, Vylít, Šturma, Koutenský, Koreš, Janda, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Mareš, Dohnal, Makovec.
Martin Makovec, vedoucí mužstva HC Tábor B/Veselí: „Českobudějovičtí využili pauzy svého áčka, a tak jsme měli možnost odehrát utkání "extraligové úrovně". Vysoké tempo hry bylo z naší strany bohužel narušeno hned třemi vyloučeními v rychlém sledu, která dokázal soupeř využít. Po první třetině jsme prohrávali o pět branek. Druhá a třetí třetina se nesla ve znamení mnoha oslabení a přesilovek na obou stranách. My jsme ty své nedokázali proměnit. Soupeř potrestal všechna naše zaváhání. Na začátku této části soutěže to pro nás byla velká zkušenost.“

HC Berounští Medvědi – HC Tábor B/Veselí 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Branky: Šachl (Dohnal, Mareš), Řehoř (Makovec, Šachl), Zátopek (Klípa, Kovaříček).
Sestava HC Tábor B/Veselí: Havel (Sviták) – Klípa, Vylít, Šturma, Janda, Koreš  Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Mareš, Dohnal, Šachl, Řehoř, Makovec.
Martin Makovec: „Po sobotním zápase a první třetině utkání v Berouně se kluci poučili a zjistili, že bez bruslení to nepůjde. Za první třetinu jsme měli zbytečně tři vyloučené. Druhá a třetí třetina sice nebyla bohatá na góly, zato však mužstvo začalo 'hrát hokej'. Radost na naší střídačce byla oprávněná, nicméně kluci na sobě budou muset hodně zapracovat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality