9. a 7. TŘÍDA: Sedmáky na úvod Plameny sežehly, nejstarší výběr HCT je uhasil

14.09.2021 10:33, autor: Pavel Šácha

Program žákovských mistrovských zápasů na táborském ledě v této sezoně otevřely zápasy domácí sedmé a deváté třídy se Žďárem nad Sázavou. Mladší výběr svému soupeři po bezbrankové první třetině podlehl vysoko 2:8, „deváťáci“ si navzdory finiši Plamenů zapsali na konto první vítězství v poměru 5:4.

Za zahajovacími zápasy na ligové scéně se ohlédl trenér obou výběrů HC Tábor Arpád Györi.

HC TÁBOR – SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:8 (0:0, 1:3, 1:5)

Branky Tábora: Fabišík (Nguyen), Bouška (Nguyen).
HC Tábor: Malypetr (Vošta) – Lukeš, Janoušek, Douda, Hrobský, Kuchár, Novák – Bouška, Hořejší, Švadlena, Fabišík, Hemza, Nguyen.
Arpád Györi: „Klukům rozhodně nelze upřít snahu, ta jim v utkání nechyběla. Bohužel chyby, které pramení z úrovně individuálních dovedností, v hokeji rozhodují zápasy. To nás bohužel sráží a tento zápas to znovu ukázal.“

HC TÁBOR – SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:4 (1:0, 1:1, 3:3)

Branky Tábora: Suchan (Hlavín), Hlavín (Skoumal), Suchan, Suchan, Suchan (Podzimek).
HC Tábor: Spálenka – Růžička, Kubík, Klečacký, Céza – Hlavín, Suchánek, Podzimek, Makovec, Jelínek, Skoumal, Mazouch.
Arpád Györi: „Kluci odvedli velice bojovný výkon na hranici svých fyzických sil a zaslouží si za to pochvalu. Podařilo se nám odskočit soupeře až na 5:1 a je škoda, že jsme ho pak pustili do hry, nechali snížit na 5:4 a museli se až do konce strachovat o výsledek.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
 • David Novák se připravuje s Pískem

  Čt 17.06. |

  Táborský gólman David Novák může strávit nadcházející druholigový ročník v barvách píseckých Králů. V minulých dnech se zapojil do přípravy týmu od Otavy, kterou má ve své režii trenér Luboš Rob. O jeho případném přesunu do Písku či setrvání v Táboře se rozhodne v příštích týdnech. 

 • Podcast s Lukáše Endálem na hokej.cz

  Po 14.06. |

  Server hokej.cz zveřejnil povídání s Lukášem Endálem, zkušenou novou posilou druholigových kohoutů. 

  Více...
Starší aktuality