8. TŘÍDA: Kolaps v prostředním dějství přivál na táborský led dvouciferný debakl

28.11.2013 02:27, autor: Pavel Šácha

Na svůj další zápas v ligové soutěži nebudou táborští „osmáci“ rozhodně vzpomínat v dobrém. Proti českobudějovickému favoritovi sice vyrukovali velmi směle, sedmibranková lavina ze druhé třetiny je ovšem zavalila velkým zklamáním.

8. TŘÍDA: Kolaps v prostředním dějství přivál na táborský led dvouciferný debakl

HC Tábor - HC České Budějovice

2:11 (1:2, 0:7, 1:2)

Sobota, 23.11.2013 0:00 - STARŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: Řezáč, M. Šedivý.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bílý – Hubata, Volčík, Bouška, Adamec – Harazin, Řezáč, Bednář – Štekr, D. Šedivý, M. Šedivý – Šilháb, Přívozník, Camrda.

Pavel Ježek, trenér 8. třídy HC Tábor: „Zápas s favoritem jsme začali dobře, jenže pak přišla úprava ledu a naši hráči včetně brankáře začali vyrábět jednu hrubku za druhou. Budějovičtí se chytili a nasázeli nám ve druhé třetině neuvěřitelných sedm gólů. Poslední třetina už se dohrávala jen z 'povinnosti'.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
 • Chomutov v předehrávce zdolal Ústí

  Po 20.02. |

  Piráti z Chomutova se po pondělním předehrávaném střetnutí nadstavby prodrali na druhou příčku tabulky. Na domácím stadionu udolali před téměř 2700 diváky severočeského rivala z Ústí nad Labem 5:3.

  Více...
Starší aktuality