Streamovací služba Czechicehockey.tv nabízí v září slevu na ročním předplatném

14.09.2023 19:07, autor: Pavel Šácha
Streamovací služba Czechicehockey.tv nabízí v září slevu na ročním předplatném

Banner se slevovým kódem

Jako poděkování za spolupráci v uplynulé hokejové sezoně si streamovací služba Czechicehockey.tv připravila
pro fanoušky HC Tábor vítanou novinku. Pokud si ještě v průběhu září zakoupí předplatné pro sledování zápasů
na Czechicehockey.tv, mohou se těšit na 20% slevu z částky. Rozhodnete-li se tuto nabídku využít, podpoříte zároveň
i samotný klub.

Sledování streamu vám sice nevynahradí přímou návštěvu zápasu, pokud se ale na stadion z různých důvodů nedostanete, anebo hrají kohouti na stadionu vzdáleného soupeře, jsou právě přenosy na Czechicehockey.tv lákavou alternativou. Sledovat navíc můžete další přenosy napříč soutěžemi i věkovými kategoriemi.

Více o Czechicehockey.tv

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku a zvýšit tak popularitu tohoto sportu napříč všemi kategoriemi. Vedle zprostředkování hokejových zážitků z jednotlivých utkání fanouškům je služba prospěšná i pro samotné hokejové týmy. Díky ní mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat zápasy i tréninky.

Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne! 

Podrobnější informace na www.czechicehockey.tv

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality