Kaufland spustil projekt Puky pomáhají. Podpoříte v něm táborskou mládež?

14.09.2023 01:36, autor: Pavel Šácha

Sportovní fandové od Jordánu fandové mají v nejbližších dnech a týdnech jedinečnou příležitost umocnit kredit táborského hokeje a podpořit ho v akci pořádané řetězcem Kaufland coby partnerem českého hokeje. Právě ten totiž spustil od středy 13. září exkluzivní projekt s názvem Puky pomáhají, prostřednictvím kterého hodlá podpořit mládežnické klubové líhně rozdělením částky v celkové výši 10 milionů korun.

V souboji o hodnotné ceny, které si Kaufland pro mladé hokejové talenty přichystal, jste klíčovou součástí právě Vy, táborští fanoušci. Jak? Jednoduše. V termínu od 13. září do 24. října stačí nakoupit v prodejnách Kauflandu za 300 Kč (nejen doma v Táboře, ale třeba i v Písku, Prachaticích a Strakonicích) a spolu s účtenkou si vzít i puk za nákup. Ten následně vhodíte do připraveného tubusu s názvem našeho klubu.

Na hodnotné ceny od společnosti Kaufland dosáhnou tři nejpodporovanější kluby. Věřme, že stejně jako na stadionu společně zabojujeme o šanci prodrat se v projektu Puky pomáhají na nejvyšší pozice.

Bližší informace naleznete pod odkazem:
kaufland.cz/pukypomahaji

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality