7. TŘÍDA: V Klatovech si táborští mladíci „zatrénovali“ před dalšími ligovými zápasy

28.02.2018 00:27, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté nepřipustili v nedělním ligovém střetnutí na ledě Klatov žádné komplikace a zasypali domácí celek třinácti brankami. V tabulce soutěže tak bez výraznějšího vypětí uhájili druhé místo za Pískem a před dotírající západočeskou dvojicí Třemošná - Plzeň.

7. TŘÍDA: V Klatovech si táborští mladíci „zatrénovali“ před dalšími ligovými zápasy

HC Klatovy - HC Tábor

3:12 (0:4, 2:5, 1:3)

Neděle, 25.2.2018 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš, Sabiniok (Hofman), Kupka (Duben), Eremiáš (Pospíchal P.), Šťastný (Sabiniok, Štefka), Botka (Cícha, Pospíchal J.), Lutovský (Duben), Šťastný, Sabiniok (Eremiáš), Duben (Kupka, Cícha), Kupka (Cícha, Duben), Lutovský (Kupka, Cícha).

  Vyloučení: 3:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 21:23  

HC TÁBOR: Jansa, Noháč - Cícha, Kolací, Šťastný, Hofman, Jirášek, Štefka - Kupka, Duben, Lutovský - P. Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok - Šindelář, J. Pospíchal, Botka - Pufr


Arpád Györi, trenér 7. třídy HC Tábor: „Byla to v podstatě jednoznačná záležitost a celý průběh zápasu jsme měli pod kontrolou. Jsem rád, že se nám kluci postupně vracejí po nemoci. Utkání v Klatovech se pro nás stalo dobrou přípravou na další těžké zápasy, které nás čekají.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR S TOMÁŠEM MATUŠÍKEM

  Pá 15.10. |

  Web hokej,cz přinesl rozhovor s trenérem táborského dorostu Tomášem Matušíkem na téma dosavadního účinkování jeho týmu v letošním ročníku extraligy.

  Více...
 • Jiří Severa míří do Havířova

  Čt 07.10. |

  Táborák Jiří Severa mění v rámci Chance ligy dres. Po více než čtyřech sezonách poctivých a kvalitních služeb pro Slovan ústí nad Labem se pětadvacetiletý útočník dohodl na spolupráci s Havířovem, kam odchází na hostování. Držme mu palce, ať je to povedené angažmá.

 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
Starší aktuality