7. A 9. TŘÍDA: Táborští žáci doma na úvod sezony remizovali s hráči Meteoru Třemošná

10.09.2019 02:06, autor: Pavel Šácha

Mládežnické hokejové soutěže se o uplynulém víkendu probudily do nového mistrovského ročníku. Na domácím ledě zahájili své účinkování v žákovské lize výběry deváté a sedmé třídy HC Tábor. Do své sezónní torby uložili po zápasech s Meteorem Třemošná shodně po bodu, ani jedno z mužstev ovšem tak chudá výslužka uspokojit nemohla. Deváťáci uzavřeli se soupeřem smír 4:4, hráči sedmé třídy si zapsali do statistik nerozhodný výsledek 3:3.

7. A 9. TŘÍDA: Táborští žáci doma na úvod sezony remizovali s hráči Meteoru Třemošná

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

4:4 (2:2, 0:2, 2:0)

Sobota, 7.9.2019 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Seidl (Šindelář), Seidl (Šindelář), Řehoř (Kofroň), Sabiniok (Kofroň, Eichler).

  Vyloučení: 3:5   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 41:17  

HC TÁBOR: Jansa (Noháč) – Cícha, Čeněk, Eichler, Kolací, Šťastný, Shaklein – Kofroň, Duben, Sabiniok, Lutovský, Řehoř, Pospíchal, Seidl, Šindelář, Kupka.

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

3:3 (1:2, 2:1, 0:0)

Sobota, 7.9.2019 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Klatovský (Kostka), Kostka, Kostka (Klatovský).

  Vyloučení: 3:4   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:1  

HC TÁBOR: Spálenka (Janoušek) – Růžička, Kubík, Bačo, Fuchs, Klečacký – Kostka, Klatovský, Skoumal, Podzimek, Pysanczyn, Jelínek, Makovec, Mazouch, Suda.


V obou střetnutích táborští žáci tradiční protivníky ze západu Čech přestříleli, ale myšlenky na první vítězství jim vzala chabá produktivita.
 „Pro oba týmy je hodnocení stejné. Neproměnili jsme spoustu šancí a remízy jsou pro nás zklamáním,“ poznamenal po skončení úvodního dvojutkání na ligové scéně táborský kouč Arpád Györi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

Starší aktuality