Táborští hokejisté cítí na krku chladné ostří, ale nic nebalí. Vynutí si pátý duel?

17.03.2023 01:18, autor: Pavel Šácha

Už není za co se skrýt… Táborští hokejisté budou v pátek večer u Litavky odvracet konec sezony. Mají na to šedesát minut, a možná ještě o píď času více, jisté však je, že nic než vítězství je ve hře o postup do dalšího kola play-off neudrží. Čtvrtá osmifinálová bitva se na soupeřově ledě rozhoří v 18.30 hodin a všichni táborští fandové, kteří mají čas, možnost a touhu pomoci svému týmu v těžké chvíli by rozhodně neměli v ochozech příbramského stadionu chybět.

Táborští hokejisté cítí na krku chladné ostří, ale nic nebalí. Vynutí si pátý duel?


Domácí celek bude sázet na monumentální euforii a sebevědomí, kterou mu darovala dvě vítězství v řadě,
a především to středeční na táborském ledě znamenající vedení v sérii. Táborské mužstvo se vinou zmíněné porážky o stejné zbraně připravilo, a tak musí spoléhat na svou ryzí hokejovou vůli a um i odhodlání nepříznivý vývoj série
v poslední možnou chvíli otočit.

Z hráčské soupisky pro páteční střetnutí zmizelo jméno útočníka Samuela Duchana, který ve středu vyfasoval druhý trest do konce utkání v sezoně a čeká ho jednozápasová stopka. Hrát stále ještě nemůže ani jiný forvard Jiří Severa, jemuž v úterý svazová disciplinárka vyměřila distanc do 18. března včetně (tedy na dva osmifinálové zápasy) za střet
s brankářem Petrem Jirouškem v pondělním druhém utkání série. A podobně jako ve středu musejí kohouti oželet také služby zraněného defenzivního válečníka Lukáše Kříže.
 V arzenálu táborské hokejové družiny přesto zůstává dost úderných zbraní, které – ač v tomto týdnu téměř mlčely – mají značnou sílu a potenciál. Věřme, že v pravou chvíli explodují a táborští hokejisté se vrátí z Příbrami
za nerozhodného stavu 2:2 na zápasy a s pozvánkou svým fanouškům na nedělní rozhodující bitvu u Jordánu.

Fanouškovský autobus

Fanclub HC Tábor vypravuje na páteční čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami autobus. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality