Bitva číslo 3! Který ze soupeřů ve středu vydoluje z táborského ledu rozdílový bod?

14.03.2023 18:24, autor: Pavel Šácha

Táborský zimní stadion by měl ve středu večer praskat ve švech. V jeho útrobách se rozhoří nesmlouvavá bitva o veledůležitý rozdílový bod v sérii a domácí celek bude potřebovat k podpoře hlas každého ze svých příznivců. Zahajovací buly střetnutí padne v 18 hodin.

Bitva číslo 3! Který ze soupeřů ve středu vydoluje z táborského ledu rozdílový bod?


Hledat nové indicie pro souboj týmů, které se navýsost znají a poslední dvě utkání odehrály v rozmezí osmačtyřiceti hodin je zbytečné. Fakta jsou jasná: táborské mužstvo doma po kvalitním výkonu zvítězilo 5:2, pondělní odveta u Litavky ovšem našla v příznivějším rozpoložení hráče domácího Baníku, kteří zvítězili 3:1 a postavili se před třetí bitvou na totožnou startovní čáru jako kohouti.

Ve středu půjde jaksepatří do tuhého. Každá vteřina, každý souboj, každá střela bude mít pořádně peprnou příchuť a uspěje ten tým, který bude po všech stránkách odolnější. Potěšitelné je, že táborští hokejisté mohou v zápase využít zbraň, o které se může jejich osmifinálovému protivníkovi jen zdát: fantastické táborské publikum! Jaký směr nabere série před jistým pátečním zápasem na příbramském ledě, a který ze soupeřů si do něj ponese pomyslný mečbol, o tom rozhodne šedesát, a možná i více minut středečního duelu.

Přestávkový program

Mimořádně živo bude na táborském ledě i v době, kdy budou hráči obou mužstev nabírat síly ve svých šatnách.
O první přestávce se uskuteční medailový ceremoniál pro hráče 5. třídy. Ti slavili prvenství v aktuálním ročníku jihočeské ligy mladších žáků B a právem si proto vyslouží aplaus z jistě řádně zaplněných ochozů. Jejich úspěchu se bude věnovat také rozhovor, který brzy najdete na tomto webu.
Mezi druhou a třetí třetinou vyvrcholí střelecká soutěž fanoušků. Do finále se z uplynulých semifinálových dějství prodralo kvarteto střelců, které svede konečný souboj o atraktivní ceny. Jmenovitě jsou to Jiří Smitmajer, Adam Havel, Lukáš Dohnal a Petr Šimák

Stejně jako před zahajovacím osmifinálovým střetnutím platí, že by měli táborští hokejoví fandové vyrazit na hokej s předstihem a vyhnout se nejen možným prodlevám při parkování, ale také frontám u pokladen. Ke zvýšení jejich komfortu v tomto ohledu poslouží možnost zakoupit si vstupenky online prostřednictvím webu https://vstupenky.hctabor.com/

Vstupné, provozní informace před utkáním

http://hctabor.com/clanky/6968-osmifinale-jak-to-bude-se-vstupnym-a-co-jeste-by-meli-fanousci-vedet/?liveMode=1  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality