Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend

23.09.2022 01:18, autor: Pavel Šácha

Pohled na výsledky žákovských mužstev z uplynulého ligového víkendu není dvakrát příjemný. Jediný bod uvízl v sítích "deváťáků" po porážce od rakouského Salzburgu v prodloužení. Ostatní táborské celky vyšly naprázdno a hned tři z nich musely strávit dvouciferný příděl.

Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend


Soutěž 9. tříd

HC TÁBOR – RED BULL SALZBURG 4:5 po prodl. (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1)

Branky Tábora: Sedláček (Slabý), Botka (Sedláček, Pufr), Podrabský (Strachota), Nevšímal (Kolář).
Sestava táborského týmu: Koutník – Šťastný, Mohyla, Pufr, Mareš, Bartáček, Rod, Ryšavý, Slabý, Kolář, Boháč, Strachota, Sedláček, Eremiáš, Botka, Nevšímal, Vinš, Podrabský.

Starší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 11:2 (3:0, 5:2, 3:0)

Branky Tábora: Nevšímal, Mareš.
Sestava táborského týmu: Malypetr (Vošta) – Lukeš, Douda, Hrobský, Kuchár, Novák, Mareš – Bouška, Susko, Eremiáš, Severa, Švadlena, Fabišík, Nevšímal, Baran, Čaněk.

Starší žáci B

HC TÁBOR – LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ 1:14 (0:4, 1:4, 0:6)

Branka Tábora: Kahoun.
Sestava táborského týmu: Plášil (30. Vošta) – Frančík, Šutko, Keltner, Makovec, Čeněk, Šimeček, Smrčka, Hořejší, Dohnal, Šefčíková, Hrehor, Kahoun, Trnka, Všetečka.

Mladší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 10:2 (5:1, 5:0, 0:1)

Branky Tábora: Fabišík, Pešina.
Sestava táborského týmu: Janovský (18. Kašpar) – Fabišík, Janovská, Ručka, Kubašta, Jindra, Gruber, Schwarz, Vítovec, Babinský, Pešina, Pejša, Šefčíková.

Mladší žáci B

SPARTAK SOBĚSLAV – HC TÁBOR 7:4 (4:0, 2:3, 1:1)

Branky Tábora: Zákostelecký (Soldát), Soldát, Zákostelecký (Soldát), Ošmyk.
Sestava táborského týmu: Kačena – Slaba, Koukal, Soldát, Vítů, Sedláček, Slunečko, Zákostelecký, Raszka, Ošmyk, Trojáček, Komínek, Dimitrová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Arpád Györi na hokej.cz

  St 21.09. |

  Server hokej.cz přinesl svým návštěvníkům rozhovor s trenérem táborského dorostu Arpádem Györim na téma aktuální sezony. Co všechno v něm zaznělo? 

  Více...
 • Hattrick Matěje Blümela v dresu Dallasu!

  Po 19.09. |

  Reprezentační útočník Matěj Blümel, rodák z Tábora, jenž se ke svým jihočeským kořenům hrdě hlásí, zazářil v přípravném zápase Dallas Stars proti Saint Louis Blues třemi vstřelenými góly. 

  Více...
 • Medailonek Karla Křepelky

  Po 05.09. |

  Talentovaný odchovanec HC Tábor Karel Křepelka, aktuálně obránce širšího kádru extraligové Mladé Boleslavi, se představil v krátkém dotazníku či medailonku pro web hokej.cz. Co zaznělo o Táboře? 

  Více...
 • Začínáme doma s Kobrou

  So 03.09. |

  Po odstoupení Bíliny z plánovaného programu nové sezony došlo k přelosování zápasů konference Západ. Pro táborský tým se nemění termín ani dějiště, ale jen soupeř. Právě místo Bíliny zavítá k Jordánu ve středu 21. září celek pražské Kobry. V sobotu 24. září míří kohouti do hájemství dalšího pražského soupeře: Letců Letňany. 

  Více...
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  Čt 25.08. |

  Komu budete fandit v novém ročníku extraligy? Hlasovat pro svůj oblíbený klub nejvyšší soutěže můžete v nové anketě na tomto webu, a to do čtvrtka 1. září.

Starší aktuality