Partnerství HC Tábor s CB Auto a.s. píše v této sezoně další významnou kapitolu

22.09.2022 18:42, autor: Pavel Šácha

Stálým a význačným partnerem táborského hokeje je společnost CB Auto, a.s. Právě před jejím sídlem
v Soběslavské ulici došlo v pondělí k předání pěti zapůjčených vozů Škoda pro potřeby HC Tábor.

 „Jsme velice rádi, že s naším dlouholetým významným partnerem pokračujeme v úzké spolupráci, díky které mají naši dojíždějící hráči zajištěné stoprocentní pohodlí. Na zapůjčených vozech figuruje slogan Hrdý partner hokejového klubu HC Tábor. Neméně hrdí na partnerství se společností CB Auto jsme i my,“ nechal se slyšet generální manažer HC Tábor Aleš Krátoška.
 Vřelá slova zazněla také z druhé strany pevného partnerského pouta mezi oběma subjekty. „V Táboře
je hokej sportem číslo jedna a my jako jihočeská
firma chceme být u toho. Podporovat místní aktivity, které Táborákům vyplňují volný čas, čím žijí a co mají rádi, to nám dává smysl. A my rádi podpoříme naše hokejisty právě tím, co v CB Auto umíme nejlépe – auty a jejich servisem," prohlásil Ing František Fišer, ředitel CB Auto a.s..

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tygr Jakub Šedivý je v Motoru

  So 01.10. |

  Táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý se vrátí do extraligy. Talentovaný obránce zahájil letošní ročník v juniorce svých Bílých Tygrů z Liberce, nyní však míří na dvouměsíční hostování do Motoru České Budějovice.

  Více...
 • Arpád Györi na hokej.cz

  St 21.09. |

  Server hokej.cz přinesl svým návštěvníkům rozhovor s trenérem táborského dorostu Arpádem Györim na téma aktuální sezony. Co všechno v něm zaznělo? 

  Více...
 • Hattrick Matěje Blümela v dresu Dallasu!

  Po 19.09. |

  Reprezentační útočník Matěj Blümel, rodák z Tábora, jenž se ke svým jihočeským kořenům hrdě hlásí, zazářil v přípravném zápase Dallas Stars proti Saint Louis Blues třemi vstřelenými góly. 

  Více...
 • Medailonek Karla Křepelky

  Po 05.09. |

  Talentovaný odchovanec HC Tábor Karel Křepelka, aktuálně obránce širšího kádru extraligové Mladé Boleslavi, se představil v krátkém dotazníku či medailonku pro web hokej.cz. Co zaznělo o Táboře? 

  Více...
 • Začínáme doma s Kobrou

  So 03.09. |

  Po odstoupení Bíliny z plánovaného programu nové sezony došlo k přelosování zápasů konference Západ. Pro táborský tým se nemění termín ani dějiště, ale jen soupeř. Právě místo Bíliny zavítá k Jordánu ve středu 21. září celek pražské Kobry. V sobotu 24. září míří kohouti do hájemství dalšího pražského soupeře: Letců Letňany. 

  Více...
Starší aktuality