Ve středu půjdou fanoušci poprvé v sezoně na druholigový hokej. Co je třeba vědět?

20.09.2022 02:38, autor: Pavel Šácha

Ve středu 21. září se na táborský zimní stadion vrátí atmosféra druholigových bojů. Domácí kohouti si to od 18 hodin rozdají o první mistrovské body s Kobrou Praha a tento tradičně velmi emotivní souboj by táborští hokejoví fandové rozhodně měli zahrnout do svých plánů. Před prvním domácím střetnutím A-týmu přinášíme některé potřebné provozní informace.

VSTUP. Pro vstup na stadion bude již tradičně otevřen levý vchod na jižní straně stadionu. Akreditační vchod na severní straně stadionu (od recepce) mohou využít pouze majitelé V.I.P. vstupenek, průkazů ZTP/P, a také držitelé klubových karet. 

REZERVOVANÁ SEDADLA. Zastavme se ještě u nově zřízených permanentních vstupenek s místenkou, které jsou pro své majitele připraveny k vyzvednutí na recepci zimního stadionu. Ti, kteří si je zakoupili, mají v hledišti při zápasech rezervované své místo. Žádáme proto ostatní fanoušky, aby tyto rezervace respektovali a tato místa neobsazovali, případně uvolnili těm, kteří si je pro sebe prostřednictvím nákupu permanentky s místenkou zajistili. U každého vchodu do ochozů bude vyvěšený plán hlediště s vyznačením rezervovaných sedadel. Případné kolize či nejasnosti, které mohou minimálně při prvních domácích zápasech nastat, vyřeší přítomní pořadatelé; pevně však doufáme, že k žádným nedojde a lidé budou v tomto směru navzájem ohleduplní. 

INFORMACE PRO KUŘÁKY. Pro možnost odskočit si na cigaretu či doutník o přestávce po první třetině bude vyhrazen hlavní vchod na jižní straně stadionu, a také velké schodiště na východní straně (směrem k provozním budovám TZMT – dvůr).

PŘIJĎTE VČAS! První mistrovský souboj, zajímavý soupeř, a především slavnostní zahájení, které bude zápasu předcházet, to všechno si jistě vyžádá zvýšenou pozornost a zájem příznivců. Fanouškům se proto rozhodně vyplatí vyrazit na hokej s mírným předstihem, aby v poklidu zaparkovali, koupili si vstupenku a zaujali své místo v hledišti ještě předtím, než týmy nastoupí a rozhoří se bitva o první druholigové body.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Arpád Györi na hokej.cz

  St 21.09. |

  Server hokej.cz přinesl svým návštěvníkům rozhovor s trenérem táborského dorostu Arpádem Györim na téma aktuální sezony. Co všechno v něm zaznělo? 

  Více...
 • Hattrick Matěje Blümela v dresu Dallasu!

  Po 19.09. |

  Reprezentační útočník Matěj Blümel, rodák z Tábora, jenž se ke svým jihočeským kořenům hrdě hlásí, zazářil v přípravném zápase Dallas Stars proti Saint Louis Blues třemi vstřelenými góly. 

  Více...
 • Medailonek Karla Křepelky

  Po 05.09. |

  Talentovaný odchovanec HC Tábor Karel Křepelka, aktuálně obránce širšího kádru extraligové Mladé Boleslavi, se představil v krátkém dotazníku či medailonku pro web hokej.cz. Co zaznělo o Táboře? 

  Více...
 • Začínáme doma s Kobrou

  So 03.09. |

  Po odstoupení Bíliny z plánovaného programu nové sezony došlo k přelosování zápasů konference Západ. Pro táborský tým se nemění termín ani dějiště, ale jen soupeř. Právě místo Bíliny zavítá k Jordánu ve středu 21. září celek pražské Kobry. V sobotu 24. září míří kohouti do hájemství dalšího pražského soupeře: Letců Letňany. 

  Více...
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  Čt 25.08. |

  Komu budete fandit v novém ročníku extraligy? Hlasovat pro svůj oblíbený klub nejvyšší soutěže můžete v nové anketě na tomto webu, a to do čtvrtka 1. září.

Starší aktuality