DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi

17.09.2022 15:40, autor: Pavel Šácha

Hladkou porážkou v poměru 0:7 skončil druhý duel táborských dorostenců v novém extraligovém ročníku. K naprosto zaslouženému a výsledkově výraznému triumfu nasměroval Bruslaře z Mladé Boleslavi bleskový nástup do utkání a jejich nejdominantnější pasáž střetnutí v závěru druhé části hry.

DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi


PETR BAČO, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Soupeři vítězství úplně jednoznačně patří. Byl ve všech dovednostech lepší a rychlejší. Cítíme zlepšení v přesilových hrách, naopak jsme stále neorganizovaní v obranné fázi a dělíme ohromné množství individuálních chyb. Nejlepší výkon v našem dresu dnes podal jednoznačně Mikuláš Wajtr v brance. Nás samozřejmě čekají důležitější zápasy a před nimi i spousta práce. Musíme s hráči také hodně mluvit, abychom snad nepodlehli nějaké skepsi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality