DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi

17.09.2022 15:40, autor: Pavel Šácha

Hladkou porážkou v poměru 0:7 skončil druhý duel táborských dorostenců v novém extraligovém ročníku. K naprosto zaslouženému a výsledkově výraznému triumfu nasměroval Bruslaře z Mladé Boleslavi bleskový nástup do utkání a jejich nejdominantnější pasáž střetnutí v závěru druhé části hry.

DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi


PETR BAČO, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Soupeři vítězství úplně jednoznačně patří. Byl ve všech dovednostech lepší a rychlejší. Cítíme zlepšení v přesilových hrách, naopak jsme stále neorganizovaní v obranné fázi a dělíme ohromné množství individuálních chyb. Nejlepší výkon v našem dresu dnes podal jednoznačně Mikuláš Wajtr v brance. Nás samozřejmě čekají důležitější zápasy a před nimi i spousta práce. Musíme s hráči také hodně mluvit, abychom snad nepodlehli nějaké skepsi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
Starší aktuality