Aleš Krátoška se stal generálním manažerem HC Tábor. Bude řídit jeho každodenní chod

05.06.2022 12:01, autor: Pavel Šácha

Ve vedení táborského klubu došlo k výrazné a důležité změně. Od minulého týdne má svého generálního manažera, kterým se stal úspěšný odchovanec místního hokeje Aleš Krátoška.

Aleš Krátoška se stal generálním manažerem HC Tábor. Bude řídit jeho každodenní chod

Aleš Krátoška v rozhovoru s Jakubem Matušíkem na tréninku A-týmu.

Dnes sedmačtyřicetiletý muž se v roli poradce zapojil do dění v HC Tábor už loni v létě, a také letos po svém návratu z mistrovské trenérské štace v Třinci. S příchodem června vstoupil na činovnickou scénu ve svém mateřském klubu oficiálně, a to v nové pozici generálního manažera.
 „Jmenování Aleše Krátošky generálním manažerem HC Tábor je klíčovým krokem v restrukturalizaci klubu a zjednodušení jeho řízení,“ prohlásil ředitel klubu Michal Susak. „Tímto rozhodnutím se vytváří manažerská struktura, která je oddělená a neprolíná se s činnostmi správní rady. Aleš bude řídit každodenní chod HC ve všech jeho činnostech a věřím, že tak přispěje k dosažení sportovních cílů klubu. Jsem přesvědčen, že v osobě Aleše získává Tábor špičkového profesionála a manažera. Rád bych mu jménem svým i správní rady popřál mnoho úspěchů a těším se na vzájemnou spolupráci,” dodal Michal Susak.

Prvotní dojmy a ohlasy Aleše Krátošky přineseme později...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality