Sportovní odpoledne pro děti se setkalo s příjemným ohlasem a všichni si ho užili

03.05.2022 11:31, autor: Pavel Šácha

Před táborským zimním stadionem bylo v minulém týdnu hodně živo. Premiérové sportovní odpoledne pro děti navázalo na euforii, kterou v letošním ročníku hokej u Jordánu prožíval. Za příjemného počasí si našlo cestu na akci celkem 64 dětí.

Sportovní odpoledne pro děti se setkalo s příjemným ohlasem a všichni si ho užili


Z ohlasu sportovního odpoledne u stadionu měli radost i sami pořadatelé. Pro děti přichystali nejrůznější soutěže a zábavné kratochvíle, velkou oblibu měl pochopitelně i skákací hrad. Pro děti i rodiče bylo k dispozici také tréninkové centrum Hockey Drill Fun. Na všechno dohlížel klubový maskot kohout, jenž navzdory svému přísnému a bojovnému vzezření rozdával radost a rád svolil i ke společnému fotografování.   
 „Chtěli jsme udělat akci pro děti, která by je pobavila a přiblížila ke sportu a k hokeji obzvlášť. Účast nás velice mile překvapila a budeme rádi, když se s některými dětmi uvidíme častěji v rámci klubu,“ nechal se slyšet jeden z organizátorů a trenér mládeže Jan Boháč.

První sportovní odpoledne by nemělo zůstat ojedinělým počinem. „Všechno se odehrálo dost narychlo a byla to premiéra, ale myslím si, že se nad očekávání vydařila. Rozhodně bychom si něco podobného v budoucnu rádi zopakovali,“ poznamenal Jan Boháč.     

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality