Pojeďte v úterý do Příbrami! HC Tábor opakuje vydařený zájezd pro všechny generace

20.03.2022 23:13, autor: Pavel Šácha

Máte modro-bílé srdce? Žijete táborským hokejem vy i vaši blízcí? Fandí kohoutům vaši potomci? V tom případě pro vás máme jedinečnou příležitost! Klub HC Tábor ve spolupráci se společností Táborská dopravní pořádá pro fanoušky všeho věku a pohlaví speciální autobusový zájezd na utkání finále play-off druhé ligy. Uskuteční se v úterý 22. března a cílem hokejové výpravy se stane zimní stadion v Příbrami. Součástí zájezdu bude doprovodný program včetně slosování o ceny přímo v autobuse.

Pojeďte v úterý do Příbrami! HC Tábor opakuje vydařený zájezd pro všechny generace


Autobusový klubový zájezd nealternuje obvyklé výjezdy s fanklubem, ale naopak cílí na všechny, kteří si chtějí dopřát zážitek spojený s venkovním vystoupením svého oblíbeného mužstva. Vítáni jsou proto třeba i rodiče se svými ratolestmi. Zájezd je otevřen i zájemcům z řad mladých sportovců s trenéry, pochopitelně nejlépe borcům z táborské hokejové líhně.
 Jak už jsme avizovali, přímo v autobuse čeká na všechny přítomné slosování o hokejové ceny. Ve hře je šála HC Tábor, klubový puk s originálním podpisem vybraného hráče A-týmu či placka HC Tábor. Příslušnost k táborským hokejovým barvám můžete stvrdit malůvkou na tváři v modré či bílé barvě.

Potřebné informace


Cena zájezdu:
na osobu pouhých 100 Kč.
Sraz: u zimního stadionu v 16.15 hodin.
Odjezd: do Příbrami v 16.30 hodin .

Na zpáteční cestu do Tábora se vydá fanouškovský bus zhruba 15 minut po skončení zápasu, který se hraje od 18.30 hodin.   

Jak se přihlásit?

Zájemci o místenky v autobuse se mohou hlásit až do pondělí 21. března do 10 hodin, a to formou SMS zprávy na telefonní číslo 731 582 187. Zpráva musí obsahovat jméno a příjmení jejího odesílatele a počet přihlášených osob (např. Josef Novák – 5).
Pevně věříme, že vás lákavá nabídka osloví a vypravíte se s námi pomoci klukům na cestě k vítězství a vytouženému postupu do dalších vrcholných bojů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  Čt 07.07. |

  Druholigové A-mužstvo se v přípravě na novou sezonu potká se sedmi soupeři. Na kterého z nich jste nejvíce zvědaví? Hlasujte v anketě na základní straně tohoto webu.

 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
Starší aktuality