6. TŘÍDA: Z Třemošné se Kohouti vraceli s těžkým nákladem jedenácti inkasovaných gólů

09.09.2014 23:31, autor: Pavel Šácha

Ani druhá ligová konfrontace hráčů šesté třídy HC Tábor se západočeským hokejem nedopadla dobře. Po zahajovací porážce v Plzni si táborští mladíci přivezli nepříjemný dvouciferný příděl z hájemství Třemošné.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

11:4 (5:1, 3:2, 3:1)

Sobota, 6.9.2014 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Kundrát (Šťastný), Šťastný (Kundrát, Eremiáš), Eremiáš (Křepelka), Šťastný (Zátopek, Kundrát).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Prchlík, Machálek – Adamec, Ent, Křepelka, Sviták, Šťastný, Eremiáš, Mrkvička, Kundrát, Půlpytel, Brouček, Zátopek.

Arpád Györi, trenér 6. třídy HC Tábor: „Soupeř hrál výborně, oba zápasy se západočeskými celky nám ukázaly, že je nutné zlepšit organizaci hry. Důsledné plnění úkolů musí nahradit takovou tu naši “živelnost”. Znovu je třeba opakovat, že při tréninku je třeba se snažit přidat v rychlosti, bruslení i nasazení.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality