6. TŘÍDA: Táborští mladší žáci absolvovali lekci od "hokejové školy HC Kobra"

16.09.2015 11:25, autor: Pavel Šácha

Sobotní utkání druhého kola žákovské ligy mladších žáků C začalo na táborském zimním stadionu tradičním hitem letošní sezony. Při úpravě ledové plochy před utkáním vyfrézovala nová "stará" rolba do ledu tři hluboké plotny a zápas začal s půlhodinovým zpožděním. Stejně jako nemohli táborští hráči ovlivnit čas zahájení zápasu, tak neměli následně ani tu nejmenší možnost zahýbat s jeho vývojem.

HC Tábor - HC Kobra Praha

0:14 (0:2, 0:6, 0:6)

Sobota, 12.9.2015 0:00 - 6. třída

 

Střetnutí se od samého začátku odvíjelo pod jednoznačnou taktovkou hostujícího mužstva, Brankostroj Pražanů se naplno rozjel od začátku druhé třetiny a zastavil se na čtrnácti brankách. Táborským se i přes snahu nepodařilo s hosty držet krok a při pohledu na kvalitu "šesťáků" Kobry lze předpokládat, že i většinu dalších soupeřů ve skupině (snad s výjimkou Třemošné) nepopulární dvouciferná porážka nemine.

 "Takhle dobrou šestou třídu jako má Kobra jsem dlouho neviděl," nechal se slyšet zkušený táborský trenér Pavel Ježek. "Bruslařsky byli její hráči skvělí a prokázali i obrovskou herní vyspělost," dodal kouč.       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
Starší aktuality