6. TŘÍDA: Táborští mladší žáci absolvovali lekci od "hokejové školy HC Kobra"

16.09.2015 11:25, autor: Pavel Šácha

Sobotní utkání druhého kola žákovské ligy mladších žáků C začalo na táborském zimním stadionu tradičním hitem letošní sezony. Při úpravě ledové plochy před utkáním vyfrézovala nová "stará" rolba do ledu tři hluboké plotny a zápas začal s půlhodinovým zpožděním. Stejně jako nemohli táborští hráči ovlivnit čas zahájení zápasu, tak neměli následně ani tu nejmenší možnost zahýbat s jeho vývojem.

HC Tábor - HC Kobra Praha

0:14 (0:2, 0:6, 0:6)

Sobota, 12.9.2015 0:00 - 6. třída

 

Střetnutí se od samého začátku odvíjelo pod jednoznačnou taktovkou hostujícího mužstva, Brankostroj Pražanů se naplno rozjel od začátku druhé třetiny a zastavil se na čtrnácti brankách. Táborským se i přes snahu nepodařilo s hosty držet krok a při pohledu na kvalitu "šesťáků" Kobry lze předpokládat, že i většinu dalších soupeřů ve skupině (snad s výjimkou Třemošné) nepopulární dvouciferná porážka nemine.

 "Takhle dobrou šestou třídu jako má Kobra jsem dlouho neviděl," nechal se slyšet zkušený táborský trenér Pavel Ježek. "Bruslařsky byli její hráči skvělí a prokázali i obrovskou herní vyspělost," dodal kouč.       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality