6. TŘÍDA: Po sladké výhře hořký bod aneb proč měli Kohouti plešatého kouče?

18.10.2017 00:14, autor: Pavel Šácha

Táborští „šesťáci“ museli o uplynulém víkendu vyvinout dvojitou dávku úsilí. V sobotu si přivezli z ledu jindřichohradeckých Střelců hladké vítězství 9:0. Jen o den později hostili doma Letňany a další výhra byla na spadnutí, nakonec ale zůstal v domácí šatně jen jeden bod, a s ním i velké zklamání.

Střelci J. Hradec - HC Tábor

0:9 (0:3, 0:3, 0:3)

Sobota, 14.10.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Křepelka 2, J. Pospíchal 2, Vlček 2, Sochůrek, P. Pospíchal, Eremiáš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Křepelka, P. Pospíchal, J. Pospíchal - Šilháb, Eremiáš, Vlček, Sochůrek.

HC Tábor - HC Letci Letňany

3:3 (2:0, 0:0, 1:3)

Neděle, 15.10.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Křepelka, J. Pospíchal, Eremiáš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Křepelka, P. Pospíchal, J. Pospíchal - Šilháb, Eremiáš, Vlček, Sochůrek, Roman Mohyla.


Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor – po utkání v Jindřichově Hradci: „Zápas měl naprosto jednostranný průběh. Dokázal bych si rozhodně představit víc vstřelených gólů než jenom devět, ale jinak byl průběh utkání takový, že ho ani nemá cenu nějak blíže hodnotit.“ Po utkání s Letci Letňany: „Jestliže jsem měl před týdnem z nevyužitých šancí šediny, tak teď jsem byl plešatý…! Letňany jsou kvalitním soupeřem, ale my hráli po dvě třetiny výborný hokej, a můžeme litovat toho, že jsme po nich vedli jen 2:0. Třetí část se nám vůbec nepovedla a připravili jsme se o víceméně jasné vítězství. Ten výsledek mne hrozně zklamal, ale na druhé straně je třeba říct, že podstatnější je pro mne vždycky hra týmu, a ta byla po většinu zápasu opravdu velmi dobrá.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality