6. TŘÍDA: Po sladké výhře hořký bod aneb proč měli Kohouti plešatého kouče?

18.10.2017 00:14, autor: Pavel Šácha

Táborští „šesťáci“ museli o uplynulém víkendu vyvinout dvojitou dávku úsilí. V sobotu si přivezli z ledu jindřichohradeckých Střelců hladké vítězství 9:0. Jen o den později hostili doma Letňany a další výhra byla na spadnutí, nakonec ale zůstal v domácí šatně jen jeden bod, a s ním i velké zklamání.

Střelci J. Hradec - HC Tábor

0:9 (0:3, 0:3, 0:3)

Sobota, 14.10.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Křepelka 2, J. Pospíchal 2, Vlček 2, Sochůrek, P. Pospíchal, Eremiáš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Křepelka, P. Pospíchal, J. Pospíchal - Šilháb, Eremiáš, Vlček, Sochůrek.

HC Tábor - HC Letci Letňany

3:3 (2:0, 0:0, 1:3)

Neděle, 15.10.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Křepelka, J. Pospíchal, Eremiáš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Křepelka, P. Pospíchal, J. Pospíchal - Šilháb, Eremiáš, Vlček, Sochůrek, Roman Mohyla.


Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor – po utkání v Jindřichově Hradci: „Zápas měl naprosto jednostranný průběh. Dokázal bych si rozhodně představit víc vstřelených gólů než jenom devět, ale jinak byl průběh utkání takový, že ho ani nemá cenu nějak blíže hodnotit.“ Po utkání s Letci Letňany: „Jestliže jsem měl před týdnem z nevyužitých šancí šediny, tak teď jsem byl plešatý…! Letňany jsou kvalitním soupeřem, ale my hráli po dvě třetiny výborný hokej, a můžeme litovat toho, že jsme po nich vedli jen 2:0. Třetí část se nám vůbec nepovedla a připravili jsme se o víceméně jasné vítězství. Ten výsledek mne hrozně zklamal, ale na druhé straně je třeba říct, že podstatnější je pro mne vždycky hra týmu, a ta byla po většinu zápasu opravdu velmi dobrá.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality