6. TŘÍDA: Mladí Kohouti přetavili dvojí ligovou nálož v zasloužený plný zisk

22.11.2017 01:45, autor: Pavel Šácha

Dvě cenné výhry, pouhé dvě inkasované branky, ale také rezervy ve hře, a především v zakončení – takový byl průběh dvou víkendových vystoupení táborských „šesťáků“ na ligové scéně.

HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Pátek, 17.11.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Sochůrek, Eremiáš, J. Pospíchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Jirášek, Pěček, Kovanda, Šťastný, Sokol, Anděl - Šilháb, P. Pospíchal, Vlček - Sochůrek, Eremiáš, J. Pospíchal - Mohyla, Lukeš.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

1:5

Sobota, 18.11.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - P. Pospíchal 2, J. Pospíchal, Šťastný, Šilháb.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Jirášek, Pěček, Kovanda, Šťastný, Sokol - Šilháb, P. Pospíchal, Vlček - Sochůrek, Eremiáš, J. Pospíchal - Mohyla, Lukeš.


Jan Boháč, trenér 6. Třídy HC Tábor – po utkání s Veselím nad Lužnicí: „V zápase jsme tentokrát nepodali zrovna oslnivý výkon; naše hra byla hodně mdlá a klukům chyběl větší pohyb. Byli jsme sice mírně lepší a výsledkově jsme utkání zvládli, což nás těší, ale k optimálnímu výkonu to mělo daleko.“ Po utkání v Českých Budějovicích: „Proti Motoru jsme výrazně zlepšili hru i pohyb. Zápas jsme od začátku kontrolovali a měli jsme v něm dostatek šancí na to, abychom ho vyhráli podstatně vyšším rozdílem.“

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality