6. TŘÍDA: Mladí Kohouti přetavili dvojí ligovou nálož v zasloužený plný zisk

22.11.2017 01:45, autor: Pavel Šácha

Dvě cenné výhry, pouhé dvě inkasované branky, ale také rezervy ve hře, a především v zakončení – takový byl průběh dvou víkendových vystoupení táborských „šesťáků“ na ligové scéně.

HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Pátek, 17.11.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Sochůrek, Eremiáš, J. Pospíchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Jirášek, Pěček, Kovanda, Šťastný, Sokol, Anděl - Šilháb, P. Pospíchal, Vlček - Sochůrek, Eremiáš, J. Pospíchal - Mohyla, Lukeš.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

1:5

Sobota, 18.11.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - P. Pospíchal 2, J. Pospíchal, Šťastný, Šilháb.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Jirášek, Pěček, Kovanda, Šťastný, Sokol - Šilháb, P. Pospíchal, Vlček - Sochůrek, Eremiáš, J. Pospíchal - Mohyla, Lukeš.


Jan Boháč, trenér 6. Třídy HC Tábor – po utkání s Veselím nad Lužnicí: „V zápase jsme tentokrát nepodali zrovna oslnivý výkon; naše hra byla hodně mdlá a klukům chyběl větší pohyb. Byli jsme sice mírně lepší a výsledkově jsme utkání zvládli, což nás těší, ale k optimálnímu výkonu to mělo daleko.“ Po utkání v Českých Budějovicích: „Proti Motoru jsme výrazně zlepšili hru i pohyb. Zápas jsme od začátku kontrolovali a měli jsme v něm dostatek šancí na to, abychom ho vyhráli podstatně vyšším rozdílem.“

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  St 20.11. |

  Tentokrát se táborských příznivců ptáme na čas zahájení sobotních domácích utkání A-týmu HCT. Vyhovuje vám současná 18. hodina, anebo máte jinou představu? Anketu najdete na hlavním panelu tohoto webu a potrvá do soboty 30. listopadu.

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality