6. TŘÍDA: Gratuluju brankáři Strakonic k angažmá v New York Rangers, glosoval hořce kouč

31.10.2017 23:00, autor: Pavel Šácha

Když si mladí táborští hokejisté ve čtvrtek přivezli bod z ledu do té doby suverénní pražské Slavie, byly to příjemné pocity. O dva dny později ovšem trenéři „šesťáků“ jen těžko hledali slova, která by vystihovala jejich zklamání. Táborský celek totiž navzdory gigantické ofenzivní převaze padl na domácím ledě se Strakonicemi.

Slavia Praha - HC Tábor

3:3 (2:2, 1:1, 0:0)

Čtvrtek, 26.10.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš 2, Šilháb.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Šilháb, P. Pospíchal, Vlček - Křepelka, J. Pospíchal, Eremiáš - Sochůrek.

HC Tábor - HC Strakonice

2:5

Sobota, 28.10.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Šilháb, Křepelka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Šilháb, P. Pospíchal, Sochůrek - Křepelka, J. Pospíchal, Eremiáš - Sochůrek.


Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor – po utkání na Slavii:
„Na Slavii jsme pochopitelně odehráli hodně těžký zápas. Mohli jsme v něm zvítězit, ale stejně tak i prohrát. V jeho poslední třetině měli oba soupeři šance na to, aby utkání rozhodli ve svůj prospěch. Nakonec jsme Slavii vzali první bod v soutěži a rozhodně můžeme být spokojeni. Remíza je podle mne spravedlivá.“ Po utkání se Strakonicemi: „Kdysi někdo vymyslel, že se hokej hraje na góly… Když soupeře přestřílíte 70:20 a na šance vyhrajete 30:8, zápas prostě musíte dovést k vítězství. Že se nám to nepovedlo, pro to neexistuje žádná výmluva. Tímto bych ještě chtěl pogratulovat strakonickému brankáři k novému angažmá v New York Rangers.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality