6. TŘÍDA: Gratuluju brankáři Strakonic k angažmá v New York Rangers, glosoval hořce kouč

31.10.2017 23:00, autor: Pavel Šácha

Když si mladí táborští hokejisté ve čtvrtek přivezli bod z ledu do té doby suverénní pražské Slavie, byly to příjemné pocity. O dva dny později ovšem trenéři „šesťáků“ jen těžko hledali slova, která by vystihovala jejich zklamání. Táborský celek totiž navzdory gigantické ofenzivní převaze padl na domácím ledě se Strakonicemi.

Slavia Praha - HC Tábor

3:3 (2:2, 1:1, 0:0)

Čtvrtek, 26.10.2017 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš 2, Šilháb.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Šilháb, P. Pospíchal, Vlček - Křepelka, J. Pospíchal, Eremiáš - Sochůrek.

HC Tábor - HC Strakonice

2:5

Sobota, 28.10.2017 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: Šilháb, Křepelka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Anděl, Jirášek, Pěček, Šťastný, Sokol, Lukeš - Šilháb, P. Pospíchal, Sochůrek - Křepelka, J. Pospíchal, Eremiáš - Sochůrek.


Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor – po utkání na Slavii:
„Na Slavii jsme pochopitelně odehráli hodně těžký zápas. Mohli jsme v něm zvítězit, ale stejně tak i prohrát. V jeho poslední třetině měli oba soupeři šance na to, aby utkání rozhodli ve svůj prospěch. Nakonec jsme Slavii vzali první bod v soutěži a rozhodně můžeme být spokojeni. Remíza je podle mne spravedlivá.“ Po utkání se Strakonicemi: „Kdysi někdo vymyslel, že se hokej hraje na góly… Když soupeře přestřílíte 70:20 a na šance vyhrajete 30:8, zápas prostě musíte dovést k vítězství. Že se nám to nepovedlo, pro to neexistuje žádná výmluva. Tímto bych ještě chtěl pogratulovat strakonickému brankáři k novému angažmá v New York Rangers.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality