6. A 8. TŘÍDA: Osmičku Plzeň nešetřila, zato „šesťáci“ zanechali západočeskou baštu v troskách

03.11.2016 23:50, autor: Pavel Šácha

Výběry šesté a osmé třídy mají za sebou náročný týden, který završily výpravou do hájemství favorizovaných týmů Plzně. A zatímco duel nejstarších žákovských mužstev našel v domácích hráčích jednoznačného vládce, šesťáci“ z Tábora šokovali škodováckou enklávu sedmi vstřelenými góly a přesvědčivým vítězstvím.

HC Plzeň 1929 - HC Tábor

14:2 (5:0, 7:0, 2:2)

Neděle, 30.10.2016 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Havlíček (Sviták), Šťastný (Kundrát, Ent).

  Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 50:14  

HC TÁBOR: Machálek – Křepelka, Kofroň, Adamec, Krch, Janda – Havlíček , Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Půlpytel, Hanzal.

HC Plzeň 1929 - HC Tábor

2:7 (0:3, 1:3, 1:1)

Neděle, 30.10.2016 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš (Pospíchal), Kofroň (Cícha), Spěváček (Kofroň), Eremiáš (Eichler), Kofroň (Spěváček), Šindelář (Duben, Botka), Šindelář (Hofman, Duben).

  Vyloučení: 4:7   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 14:25  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman, Kolací, Eremiáš - Duben, Šindelář, P. Pospíchal - Spěváček,Kofroň, Botka - Lutovský, Pufr, J. Pospíchal.

Tomáš Kratochvíl, trenér výběrů HC Tábor – o utkání 8. třídy:O utkání 6. třídy: „Základem pozdějšího úspěchu se stal fakt, že se nám do něj podařilo dobře vstoupit. Aktivním pohybem jsme si vytvořili velké množství šancí, ze kterých jsme skórovali a odskočili soupeři na rozdíl tří branek. V dalším průběhu se nám ho podařilo ještě navýšit. Doufáme, že v takových výkonech budeme pokračovat i v následujících utkáních.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality