6. A 8. TŘÍDA: Osmičku Plzeň nešetřila, zato „šesťáci“ zanechali západočeskou baštu v troskách

03.11.2016 23:50, autor: Pavel Šácha

Výběry šesté a osmé třídy mají za sebou náročný týden, který završily výpravou do hájemství favorizovaných týmů Plzně. A zatímco duel nejstarších žákovských mužstev našel v domácích hráčích jednoznačného vládce, šesťáci“ z Tábora šokovali škodováckou enklávu sedmi vstřelenými góly a přesvědčivým vítězstvím.

HC Plzeň 1929 - HC Tábor

14:2 (5:0, 7:0, 2:2)

Neděle, 30.10.2016 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Havlíček (Sviták), Šťastný (Kundrát, Ent).

  Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 50:14  

HC TÁBOR: Machálek – Křepelka, Kofroň, Adamec, Krch, Janda – Havlíček , Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Půlpytel, Hanzal.

HC Plzeň 1929 - HC Tábor

2:7 (0:3, 1:3, 1:1)

Neděle, 30.10.2016 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš (Pospíchal), Kofroň (Cícha), Spěváček (Kofroň), Eremiáš (Eichler), Kofroň (Spěváček), Šindelář (Duben, Botka), Šindelář (Hofman, Duben).

  Vyloučení: 4:7   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 14:25  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman, Kolací, Eremiáš - Duben, Šindelář, P. Pospíchal - Spěváček,Kofroň, Botka - Lutovský, Pufr, J. Pospíchal.

Tomáš Kratochvíl, trenér výběrů HC Tábor – o utkání 8. třídy:O utkání 6. třídy: „Základem pozdějšího úspěchu se stal fakt, že se nám do něj podařilo dobře vstoupit. Aktivním pohybem jsme si vytvořili velké množství šancí, ze kterých jsme skórovali a odskočili soupeři na rozdíl tří branek. V dalším průběhu se nám ho podařilo ještě navýšit. Doufáme, že v takových výkonech budeme pokračovat i v následujících utkáních.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

Starší aktuality