5. TŘÍDA: Velkou stíhací jízdu táborský tým k bodům nedotáhl, Motor výhru uhájil

12.09.2017 00:33, autor: Pavel Šácha

Svůj sezónní debut v ligové soutěži mají za sebou také mladí hokejisté z táborské páté třídy a pořádně jim zhořkl. Zápas na ledě českobudějovického Motoru provázelo mohutné výsledkové vlnobití; po první části hráči od Jordánu vedli, ale druhé dějství ledabyle prohýřili a nabrali v něm hrozivé čtyřbrankové manko. Vzápětí se sice pustili do jeho mohutného ukrajování, ale po zaznění závěrečné sirény jim k zisku bodu jeden gól chyběl.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

8:7 (2:3, 5:1, 1:3)

Sobota, 9.9.2017 0:00 - Mladší žáci B

 

Branky a nahrávky: - Klatovský (Mazouch), Matoušek, Klatovský (Podzimek), Makovec (Podzimek), Podzimek, Hanzák, Klatovský (Kostka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Janoušek, Spálenka - Mazouch, Bačo, Miadok, Kubík, Klečacký, Růžička, Celina - Podzimek, Klatovský, Matoušek, Skoumal, Kostka, Hanzák, Suda, Makovec, Fuchs, Jelínek.

Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: „Špatný vstup do utkání se odrazil ve skóre a v průběhu druhé třetiny jsme prohrávali už 3:7. U některých hráčů mi chybělo větší nasazení. Pozitivkem naopak bylo, že tým zápas nezabalil a po redukci sestavy se mu podařilo dostat se zpět do hry. Porážce už jsme ale bohužel zabránit nedokázali, přestože jsme při šancích v závěru zápasu po bodu sahali.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality