5. TŘÍDA: U Otavy osmkrát inkasovali, doma nasázeli stejný počet gólů Hluboké

20.10.2014 20:52, autor: Pavel Šácha

Mužstvo páté třídy odehrálo o víkendu dva zápasy své mistrovské soutěže. Zatímco ze Strakonic se vraceli členové táborské výpravy se sklopenými hlavami, o den později měli po utkání s hlubockými Rytíři pádný důvod k úsměvu.

5. TŘÍDA: U Otavy osmkrát inkasovali, doma nasázeli stejný počet gólů Hluboké

HC Strakonice - HC Tábor

8:1

Sobota, 18.10.2014 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: - Makovec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sviták (30. Rubák) – Janda, Klečacký, Korešová, Prošek, Voráček, Herda – Apoštol, Koreš, Sabiniok, Vylít, Spěváček, Makovec, Zátopek, Syrovátka, Tomáš.

HC Tábor - Hluboká n/Vlt.

8:0

Neděle, 19.10.2014 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: Sabiniok 2, Vylít 2, Zátopek, Makovec, Prošek, Syrovátka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kamenický (30. Sviták) – Janda, Klečacký, Korešová, Prošek, Voráček, Herda – Apoštol, Koreš, Sabiniok, Vylít, Spěváček, Makovec, Zátopek, Syrovátka, Tomáš.

Pavel Ježek, trenér 5. třídy HC Tábor: „Ve Strakonicích nám utekl začátek zápasu. Hráčům chybělo potřebné nasazení, čehož poměrně kvalitní soupeř využil a rychle gólově odskočil. Až v poslední třetině se náš výkon přece jen zlepšil, přesto nemůžeme být v žádném případě s hrou týmu v utkání spokojeni. S Hlubokou to bylo přesně naopak. Dokud s nám stačili hosté bruslit, byli hodně snaživým soupeřem. Navíc jim výborně chytal brankář. Pak ale kluci dali během patnácti vteřin dva góly, to je nastartovalo a odehráli zbytek zápasu s velkou chutí. Myslím si, že se jejich hra musela líbit.“

Na snímku je autor dvou nedělních gólů Petr Vylít.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality