5. TŘÍDA: Tým Strakonic se vrátil k Otavě obtěžkán sedmibrankovým přídělem

06.11.2018 22:17, autor: Pavel Šácha

Táborští „páťáci“ o víkendu přivítali na domácím ledě poslední tým tabulky ze Strakonic a papírové předpoklady se bezezbytku naplnily. Domácí tým mohl potěšit své trenéry a příznivce výraznějším gólovým příspěvkem, ale nakonec se spokojil s vítězstvím v poměru 7:2.

HC Tábor - HC Strakonice

7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Neděle, 4.11.2018 0:00 - Mladší žáci B

 

Branky a nahrávky: Botka 3, Nguyen, Mareš, Švadlena, Boháč, asistence: Kolář, Mohyla, Boháč, Pufr.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Slaba - Šťastný, Bartáček, Ryšavý, Pufr, Makovička, Mohyla, Boháč, Mareš, Botka, Nguyen, Růžička, Švadlena, Kolář, Drtina.


Jan Boháč, trenér 5. třídy HC Tábor: „První třetina byla z naší strany velice slušná, měli jsme dobrý pohyb a bylo vidět, že hokej kluky baví. Od poloviny utkání už šel náš výkon přece jen dolů. Třetí část byla možná i poznamenaná nepříjemným zraněním strakonického hráče a delší prodlevou. Z celkového pohledu jsme ale odehráli solidní zápas. Mohli jsme dát nakonec přece jen více branek, ale ty nejpohlednější akce paradoxně gólem nekončily.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality