5. TŘÍDA: Táborští bojovníci zaveleli k obratu, horkokrevní Střelci odjeli s prázdnou

26.02.2016 02:04, autor: Pavel Šácha

Nejmladší žákovský tým HC Tábor odehrál ve své soutěži pozoruhodný zápas. Na domácím ledě v něm prohrával už o tři branky, přesto nakonec utkání dovedl k bezpečné výhře. Soupeři z Jindřichova Hradce nakonec zbyly jen oči pro pláč a neoprávněné negativní emoce.

HC Tábor - Střelci J. Hradec

9:5 (2:3, 3:2, 4:0)

Sobota, 20.2.2016 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: : Šindelář, J. Pospíchal (Cícha), M. Kolací , Kupka (P. Pospíchal), Duben (Kupka), Duben (Štefka), Kupka (Eremiáš), J. Pospíchal (Eremiáš), P. Pospíchal.

  Vyloučení: 6:8 - navíc hosté 5+OK.   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 35:16  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, O. Kolací, Duben, Kupka, Lutovský - Heřmánek, Štefka, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Eremiáš - Kofroň, Šťastný, M. Kolací, Botka, Šindelář.

Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: „Myslím si, že jsme byli po celý zápas aktivnějším týmem, i když jsme do něj měli pomalejší rozjezd. Po chybách v předbrankovém prostoru jsme z dorážek inkasovali zbytečné góly, nepříznivý výsledek 2:5 ale kluky nepoložil a byla na nich obrovská chuť porvat se o úspěch. Díky tomu jsme hosty přehráli a po pěkných akcích strhli vítězství na svou stranu. Negativem zápasu bylo jeho zbytečné vyhrocení ze strany soupeře. Reakce některých jeho hráčů v tomhle věku byly mírně řečeno neadekvátní.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

 • DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

  Po 09.03. |

  Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

   

 • PRVNÍ DÍL PŘEDKOLA PRO DOMÁCÍ

  So 07.03. |

  Předkolo play-off druholigové skupiny Střed odstartovalo v sobotu prvními zápasy. HC Klatovy - HC Kobra Praha 4:2 (2:0, 1:0, 1:2), branky: D. Roubal 3, Procházka - Bárta, Davídek, 380 diváků. HC Příbram - David Servis České Budějovice 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), branky: Šinágl 2, Káník, Čurda, Rohlík - Silný, Kronus, 1048 diváků. Druhé zápasy se hrají v pondělí v Praze, resp. v Českých Budějovicích.

Starší aktuality