5. TŘÍDA: Převaha byla Táborským k ničemu, do kolen je v derby srazil jeden hráč

03.11.2014 23:57, autor: Pavel Šácha

Ti táborští fandové, kteří viděli domácí zápas mužů s Nymburkem i derby pátých tříd na ledě HC Lužnice, odhalili v obou střetnutích podobné rysy. Rozdíl byl jediný – enormní snaha „páťáků“ vyzněla bodově zcela naprázdno. Z kádru soupeře si přitom budou pamatovat jen dvě jména: brankáře Jansu, který pokryl šestatřicet jejich střel, a především autora čtyř branek vítězů Petráska.

HC Lužnice - HC Tábor

6:3 (3:1, 2:2, 1:0)

Neděle, 2.11.2014 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: - Syrovátka, Makovec, Spěváček.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kamenický (30. Sviták) – Janda, Voráček, Herda, Prošek, Klečacký, Korešová – Sabiniok, Koreš, Apoštol – Makovec, Spěváček, Vylít – Syrovátka, Zátopek, Tomáš.

Jan Boháč, trenér 5. třídy HC Tábor: „Hrálo se v podstatě jen na jednu branku a v našem projevu už se začaly objevovat určité dobré hokejové věci, ale vyznělo to úplně do ztracena. Bohužel nás porazil jeden hráč soupeře, který nám vždycky ujel a dal gól, přestože jsme na to pak kluky upozorňovali. V téhle kategorii se ale občas stává, že zápas rozhodne kvalita jednotlivce.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality