5. TŘÍDA: Mladí Kohouti strávili minulý týden v příjemném vítězném rozpoložení

03.10.2017 23:02, autor: Pavel Šácha

Hráči 5. třídy odkrojili v minulém týdnu ze svého sezónního programu dva sladké díly. Na svatého Václava si přivezli vítězství z ledu Strakonic a o víkendu si s chutí zastříleli v domácím střetnutí s veselskou Lokomotivou.

HC Strakonice - HC Tábor

3:4 (0:0, 0:2, 3:2)

Čtvrtek, 28.9.2017 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: - Hanzák (Skoumal, Klatovský), Podzimek (Hanzák), Bačo (Kostka), Podzimek (Bačo).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Janoušek – Bačo, Klečacký, Miadok, Růžička, Celina, Kubík – Kostka, Podzimek, Matoušek, Hanzák, Klatovský, Skoumal, Suda, Makovec, Fuchs, Jelínek.

HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

11:2 (4:1, 4:1, 3:0)

Sobota, 30.9.2017 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: Hanzák, Kostka (Podzimek), Matoušek (Podzimek), Matoušek (Kostka), Kostka, Hanzák (Klatovský), Fuchs (Makovec), Klatovský, Bačo, Skoumal, Podzimek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Janoušek – Bačo, Klečacký, Růžička, Miadok, Celina, Kubík – Kostka, Podzimek, Matoušek, Hanzák, Klatovský, Skoumal, Jelínek, Makovec, Fuchs, Suda.


Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor – po utkání ve Strakonicích: „Zápas byl až do poslední chvíle otevřený a museli jme bojovat o vítězství až do konce. Naším základním problémem byla znovu celá řada neproměněných šancí, jinak mohlo být utkání rozhodnuté podstatně dřív.“ Po utkání s Veselím nad Lužnicí: „Oproti čtvrtečnímu zápasu se přece jen zlepšila naše produktivita vytěžili jsme ze svých šancí vyšší počet branek. To se samozřejmě projevilo na psychice kluků. Věříme, že nám to vydrží i do příštích utkání.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality