5. TŘÍDA: Mladí Chodové neprodali kůži lacino, ale nakonec skončili na lopatkách

27.10.2015 00:10, autor: Pavel Šácha

Táborští "páťáci" si v neděli zapsali do ligového hodnocení domácí vítězství nad Domažlicemi. Rozhodnout o něm museli až dvěma góly v poslední části hry.

HC Tábor - HC Domažlice

5:3 (2:0, 1:3, 2:0)

Sobota, 24.10.2015 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: Spěváček 2, Pufr, Cícha, Sabiniok, asistence: Cícha, Syrovátka, Kofroň.

  Vyloučení: 9:5   Využití: 2:3   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, O. Kolací, Syrovátka, Duben, Kupka - M. Kolací, Heřmánek, Kofroň, Šindelář, Botka - Herda, Pufr, Spěváček, Sabiniok.

 Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: "Soupeř působil o trochu hokejovějším dojmem, my jsme ale přesto dokázali ve třetí třetině strhnout vedení na svou stranu, i když ty předchozí nebyly zrovna ideální. Stále nás sužují začátky zápasů. Chybí nám v nich větší soustředění na hru, přestože na to hráče neustále upozorňujeme; čekáme, s čím na nás soupeř vyrukuje a jak proti němu máme hrát. Stojí nás to pak dobrý výsledek nebo minimálně hodně sil, jako v tomto případě."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality