5. TŘÍDA: Krutá zkušenost pro táborské mladíky! Doma ztratili „vyhraný“ zápas

23.02.2018 01:49, autor: Pavel Šácha

Hráči nejmladšího žákovského výběru HC Tábor prožili v zatím posledním ligovém vystoupení zkušenost, jakou by si nejraději odpustili. V utkání s Meteorem Třemošná vedli už 7:1, pak ale doslova zkolabovali a domácí led opouštěli se sklopenými hlavami po porážce 7:8. Prožili tak smutný víkend, protože už o den dříve si přivezli porážku 2:3 z Hořovic, kde hraje své domácí duely Spartak Žebrák.

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

7:8 (5:0, 2:3, 0:5)

Neděle, 18.2.2018 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: Suda (Podzimek), Bačo, Růžička, Mazouch (Matoušek, Podzimek), Bačo, Podzimek (Mazouch), Klatovský.

  Vyloučení: 3:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 1:0  

HC TÁBOR: Spálenka (41. Janoušek) – Miadok, Klečacký, Fuchs, Mazouch, Růžička, Bačo – Klatovský, Skoumal, Podzimek, Matoušek, Jelínek, Makovec, Suda.


Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor:
„První třetina byla z naší strany velmi dobrá a vyhráli jsme ji 5:0. Už ve druhé části jsme ale měli náznaky toho, že mužstvo polevuje v nasazení i ve hře, a navíc jsme za stavu 7:2 neproměnili další šance. V poslední třetině se soupeři podařilo dát dva slepené góly a ožil, zatímco naši kluci si přestali věřit a dělali hodně individuálních chyb. Právě jejich vinou jsme nakonec utkání ztratili. Kluci se přesvědčili, že se dá v hokeji prohrát zápas v jediné třetině. Rozhodně by to pro ně mělo být poučení.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality